Gorilla Glass тепер в автомобілях

19 декабря 2015
2383 просмотра Голосов: 0 Автор:Вова Шешурак
article11400.jpg

Скло підвищеного опору до подряпин, відоме під торговою маркою Gorilla Glass, використовують в смартфонах, а тепер йому знайшли застосування і в автомобілях!

Розробила і проводить його американська компанія Corning, інженери якої запевняють, що Gorilla Glass в три рази міцніше хімічно обробленого натрієво-кальцієвого скла.

Такі властивості скла досягаються шляхом особливої хімічної обробки, під час якої іони натрію заміщуються іонами калію. Дотепер Gorilla Glass застосовували для виготовлення дисплеїв мобільних пристроїв, але скоро з'явиться перший серійний автомобіль, який «приміряє» на себе особливо міцне лобове скло від компанії Corning.

Першопрохідником стане нове покоління Ford GT. Американський суперкар отримає лобове скло і перегородку моторного відсіку, які зроблені з Gorilla Glass. 

 

Таке скло приблизно на третину легше традиційного багатошарового «триплекса», в три рази міцніше і на 25-50% тонше. Перші серійні екземпляри середньомоторного суперкара Ford GT з незвичайним склом з'являться до кінця 2016 року.

До слова, Gorilla Glass — скло підвищеної протидії до подряпин і ударів, що застосовується у дисплеях мобільних пристроїв.

За твердженням виробника, компанії Corning, скло у три рази міцніше будь-якого звичайного скла. 

Комментарии 0

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети