Huawei відтепер на Кубі

10 ноября 2015
1616 просмотров Голосов: 0 Автор:Алекс Сільнецький
article10998.jpg

Скасування санкцій проти Куби дозволила зняти обмеження на продаж електроніки на острові Свободи. Однією з перших відреагувала на позитивні зміни китайська компанія Huawei. Наприкінці минулого тижня стало відомо про підписання контракту Huawei з місцевим телекомунікаційним оператором ETECSA з приводу реалізації на острові її смартфонів. Дана угода ще раз підтверджує триваюче розширення присутності технологічного гіганта в країнах Латинської Америки і Карибського басейну.

Хав'єр Вільяріно, що очолює відділ по Huawei продажах на Кубі, заявив журналістам, що угода з ETECSA дозволить компанії продавати свої телефони, поставляти запасні частини та аксесуари, а також навчати персонал по ремонту. «Угода дозволить ETECSA купувати нашу продукцію безпечним способом з гарантією», — пояснив Вільяріно.

Huawei висловила сподівання, що її смартфони будуть тепло зустрінуті на Кубі, де китайські продукти, такі як побутова техніка, стають все більш популярними.

Згідно зі звітом ETECSA, що вийшов в квітні, кубинський мобільний ринок в даний час налічує близько 3 млн користувачів і продовжує стрімко зростати.

Близько 40 китайських компаній, включаючи Huawei, представили свою продукцію на 33-й міжнародній ярмарці в Гавані, що завершилася в минулу суботу.

Похожие статьи:

ОбществоСмартфони забруднюють землю

ОбществоiPhone рятує життя

IT-ТехнологииЯк смартфони впливають на наших дітей?

IT-ТехнологииСмартфони корисні для дітей

IT-ТехнологииGigabyte більше не випускатиме смартфони

Комментарии 0

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети