IOS 9.2 працює швидше IOS 9.1

9 декабря 2015
1836 просмотров Голосов: 0 Автор:Вова Шешурак
article11296.jpg

Автор YouTube-Каналу iAppleBytes, який регулярно тестує продуктивність IOS, опублікував відео, на яких порівнюється швидкість роботи iPhone з двома версіями ОС — 9.2 і 9.1.

Мета експерименту полягала в тому, щоб оцінити швидкодію операційних систем Apple. Як з'ясувалося, свіже оновлення IOS 9.2 здатне підвищити швидкість роботи «яблучних» пристроїв.

Особливо ефект помітний на старих моделях — IPhone 4S і iPhone 5. Блогер з'ясував, що гаджети IOS 9.2 запускаються швидше, відкриття встановлених програм займає менше часу, швидше відкриваються веб-сайти.

Збільшення швидкодії в новій збірці помітно не тільки на старих гаджетах, але й на відносно новому iPhone 5S, а також iPhone 6. Судячи з усього, в даному релізі Apple, не обійшла стороною питання оптимізації ОС.

«IOS 9.2 позбавлена ​​від багів і працює швидше IOS 9.1. Але ми все ще бачимо лаги в анімації і при скролінгу, вони присутні на всіх пристроях. Навіть на iPhone 6S. Тим не менше, більшість пристроїв стали завантажуватися швидше. Якщо ви не чекаєте джейлбрейка, то поза всяких сумнівів вам варто перейти на нову прошивку », — резюмував автор експерименту. Apple,

IOS 9.2 тестували з кінця жовтня. В цілому компанія видала чотири попередні збірки, остання, IOS 9.2 бета 4, вийшла 19 листопада. Основні нововведення оновлення — поліпшення додатків Apple, музика, оновлення програмного компонента Сафарі View Controller, нова функція падіння в пошті для відправки вкладених файлів великого розміру, підтримка 3D Touch в інтерактивних книгах і адаптері USB. Оновлення доступно на всіх пристроях, що підтримують IOS 9.

Похожие статьи:

ПроисшествияВ Youtube з'явилось відео із пограбуванням КМДА зі зломом

ОбществоЯким саме росіяни бачать майбутнє Майдану (Відео)

ПроисшествияУ YouTube з'явилося відео з нічного погрому ресторана "О'Панас"

Новости КиеваКак живет премьер Яценюк (ВИДЕО)

ОбществоЯк заробляти гроші на YouTube?

Теги: youtube, ios 9.2, ios 9.1
Комментарии 0

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети