IOS 9.2 прискорює роботу «яблучних» пристроїв

8 ноября 2015
1905 просмотров Голосов: 0 Автор:Алекс Сільнецький
article10964.jpg

Відеоблогер iAppleBytes опублікував відео, на якому порівнюється продуктивність iPhone, на яких встановлені дві версії IOS — 9.1 і 9.2 бета 2. Мета ролика: порівняти швидкодію операційних систем.

Як з'ясувалося, IOS 9.2 прискорює роботу «яблучних» пристроїв. Особливо ефект помітний на старих моделях — IPhone 4S і iPhone 5. Зокрема, можна побачити, що гаджет з IOS 9.2 бета 2 запускається трохи швидше, а відкриття штатних додатків займає менше часу. На відносно новому iPhone 5S різниця у швидкодії не настільки помітна. Ймовірно, в новому релізі Apple, вирішила оптимізувати ОС для старих пристроїв.

Справжньою ж новинкою стала підтримка функції NumberSync, що дозволяє приймати дзвінки і ініціювати їх з будь-якого схваленого пристрою навіть через Інтернет. Зараз функція NumberSyncдозволяє користуватися Mac, Ipad або Ipod Touch для телефонних переговорів, якщо пристрої підключені до користувача, тієї ж бездротової мережі Wi-Fi. У даному ж випадку мова йде про Wi-Fi дзвінках, що не вимагають знаходження в мережі разом з iPhone, — можна бути хоч за сто кілометрів від нього і навіть поза зоною дії мережі.

Похожие статьи:

IT-ТехнологииIOS 9.2 працює швидше IOS 9.1

Комментарии 0

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети