iPhone 6s можна використовувати замість ваг

12 декабря 2015
2611 просмотров Голосов: 0 Автор:Вова Шешурак
article11335.jpg

Смартфони давно замінюють багато предметів: плеєри, телевізори, комп'ютери, книги, блокноти.

Як тільки вийшов iPhone 6S з технологією 3D Touch, перше, що спробували винахідливі розробники, — це зважити предмети за допомогою екрану смартфона. У багатьох це вийшло, однак Apple, ясно дала зрозуміти, що додатки-ваги в App Store не потраплять.

Розробники були просто зобов'язані знайти спосіб поділитися своїм творінням, і вони знайшли.

 

Якщо у вас є iPhone 6s, ви можете вже зараз спробувати що-небудь зважити. Колеги з Business Insider розповіли, як це зробити. Для експерименту нам буде потрібно iPhone 6S, ложка і предмет, вага якого не перевищує 385 грам. Готові? Не дивуйтеся, але вам доведеться встановити безкоштовну гру Steady Square. Ця гра має деякі недокументовані можливості, вони заховані в навчальному режимі.

 

Запустіть режим навчання в Steady Square і покладіть ложку на екран смартфона. Запам'ятайте число, що з'явилося на екрані, наприклад «50». Тепер покладіть предмет, який ви хочете зважити, на ложку і знову запам'ятаєте число, яке з'явилося на екрані наприклад «108».

 Тепер нам буде потрібно виконати кілька простих обчислень. Ми віднімемо «50» від «108», а потім отримане число розділимо на 1000. У нас вийде число «+0058», яке ми помножимо на максимальну вагу, яке визначається екраном iPhone 6S. Множимо на 385 і отримуємо «22,33», — це вага предмета, який ми поклали на ложку в грамах.

Похожие статьи:

Общество16-річна дівчина ледь не померла через використання тампону

IT-ТехнологииiPhone 6s погано фотографує в темряві

IT-ТехнологииЯк працює батарея в iPhone 6S

IT-ТехнологииiPhone 6s коштуватиме 700$

Политические статьиПророча просьба

Комментарии 0

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети