iPhone 6s погано фотографує в темряві

30 сентября 2015
3127 просмотров Голосов: 0 Автор:Вова Шешурак
article10456.jpg

Нові iPhone 6s iPhone 6s Плюс нарешті отримали довгоочікувану надбавку до кількості мегапікселів як в основному модулі камери, так і у фронтальному — 12 МП і 5 МП відповідно.

Однак всупереч, здавалося б, настільки істотним поліпшенням, багато користувачів iPhone 6s відзначають, що в умовах недостатньої освітленості пристрій знімає значно гірше, ніж звичайна «шістка». А адже Apple, акцентувала нашу увагу на тому, що «свіжі» смартфони, навпаки, в темряві роблять ще більш якісні знімки.

Як пізніше з'ясувалося, всьому виною Live Photo — нова функція для зйомки 3-секундних роликів разом зі звичайними знімками.

Справа в тому, що для створення «живих фото» iPhone 6S щораз записує відео з частотою 12 кадрів в секунду. Відповідно, час експозиції статичного знімка стає більш коротким, адже тепер ресурси камери йдуть на ролик. Тому світлочутливість модуля зменшується і як результат, знижується чіткість, з'являється шум і страждає загальна деталізація знімка.

Використовувати Live Photo для зйомки фотографій без втрати якості можна лише при нормальному освітленні. В інших же випадках дану функцію рекомендується відключати.

Похожие статьи:

IT-ТехнологииiPhone 6s коштуватиме 700$

IT-ТехнологииЯк працює батарея в iPhone 6S

IT-ТехнологииСкільки коштуватиме iPhone 6S в Україні?

Образование и наукаСтворено камеру,яка здатна читати думки її власника

IT-ТехнологииНавіщо Apple випустила рожеві iPhone 6s?

Комментарии 0

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети