Як правильно купити сайт?

15 октября 2015
2542 просмотра Голосов: 0 Автор:Алекс Сільнецький
article10625.jpg

Ні для кого не є секретом, що сайти дозволяють монетизувати себе самими різними способами. В одних випадках, це показ реклами з метою заробітку, в інших випадках, сайт потрібен для продажу того чи іншого продукту, а в інших випадках, покликаний заробити на розміщенні різних матеріалів, покликаних показати пошуковим системам більш гідний сайт і сприяти їх пошуковому просуванню. На жаль, в останній рік, усвідомлено чи ні, вітчизняна пошукова система Яндекс практично відкрито заявила, що вітає лише перший спосіб заробітку на сайтах — це показ реклами. Що це означає?

Даний тренд говорить про те, що для веб-майстера втрачається сенс підтримувати створення тематичних сайтів, які в принципі не можуть навіть окупити своє створення, не кажучи вже про те, що може приносити який-небудь прибуток. Приміром, унікальний сайт про художника Шишкіна, з розміщенням справжніх фотографій його будинку, які ще не представлені в Інтернеті, з поїздкою на Батьківщину і місця його життя — ніколи не окупить себе, оскільки художніми картинами в нашій країні цікавляться все менше, а інші конкуруючі проекти, такі як Вікіпедія не дозволять молодому сайту отримувати трафік навіть від конкурента Яндекса — Гугла. Тому якщо ви плануєте покупку сайту, то вам необхідно перевірити відвідуваність сайту. У ході перевірки необхідно проаналізувати з яких джерел виходить трафік і чи відповідають інтереси користувачам. Так як важливий не тільки показник відвідуваності сайту, але і якість одержуваного ним трафіку.

Ситуація кардинально змінилася в останні півроку, тому цікавий унікальний сайт з вузькою тематикою буде програвати сайту-ЗМІ, який буде красти його контент для новин на своїх сторінках.

Похожие статьи:

Общество​Призовники придумали новий спосіб уникнути мобілізації

Новости Общества​«Слава Україні!» - опублікували хакери з України на офсайті Держдуми РФ (Скріншот)

Образование и наукаКаждая ваша статья на сайте может и должна давать трафик!

Новости УкраиныУряд пропонує закривати сайти за заявою будь-якої людини

ОбществоНіколи не здавайтеся!

Комментарии 0

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети