Як розігнати батарею смартфона?

14 июля 2015
38329 просмотров Голосов: 0 Автор:Вова Шешурак
article9636.jpg

Всі користувачі смартфонів часто стикаються з тим, що їх сучасні апарати мало тримають батарею. Хтось починає експериментувати з циклами зарядки — наприклад, кожен раз розряджає телефон до відключення, а хтось викачує утиліти для оптимізації роботи смартфонів.

Насправді, ніяких секретів немає: просто налаштуйте апарат під себе. Зізнайтеся, що дуже багато функцій вам ні до чого. Але не бійтеся, що, відключивши ряд налаштувань, ви перетворите свій смартфон в «овоч». В апараті залишиться ще достатньо функцій, які допоможуть вам повноцінно працювати і відчувати себе сучасною людиною, але при цьому не трястися за кожен відсоток зарядки.

Визначте додатки, які витрачають багато енергії

Для початку звернемося до статистики і визначимо сервіси, які значно витрачають заряд батареї. Це можна зробити в налаштуваннях. Найбільш ресурсомісткі програми замініть на їх більш економічні аналоги. Як правило, основним споживачем енергії є дисплей.

Зменшіть яскравість

Занадто яскравий екран витрачає дуже велику кількість енергії. Ви можете використовувати функцію автоматичного налаштування яскравості, тоді екран буде сам регулювати оптимальність підсвічування, виходячи з освітленості.

Однак якщо ви хочете самі регулювати ступінь підсвічування дисплея, то можна відключити функцію автопідсвітки.

Мобільний інтернет

Очевидно, що виходити зі смартфонів в інтернет дуже зручно. При цьому, якщо вдома ми користуємося Wi-Fi, то, виходячи на вулицю, ми використовуємо LTE, 3G або 2G. Отже, коли ви не використовуєте Wi-Fi, вимкніть його. Те ж саме стосується Bluetooth: вимкніть, якщо ви рідко або взагалі не використовуєте гарнітуру або автомобільний комплект.

Геолокація

Додатки, які вимагають ваше місцезнаходження, витрачають дуже велику кількість заряду батареї. У налаштуваннях можна відключити службу геолокації повністю або задати своє налаштування для кожного додатку. В iPhone можна також вимкнути геолокацію для системних служб.

Фоновий режим

Крім перерахованого вище, можна порадити відключити фонове оновлення додатків і фонове завантаження контенту. Функцію оновлення у фоновому режимі можна відключити повністю або обмежити її використання для деяких додатків.

Похожие статьи:

IT-ТехнологииПерша флеш-карта microSD на 128 ГБ

IT-ТехнологииВ Польше разработали устройство, позволяющее выспаться за 2-3 часа

IT-Технологии​Україна ініціювала створення глобальної бази нелегальних телефонів

Комментарии 0

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети