Як скачувати безкоштовно платні додатки в Play Market?

24 июня 2015
11896 просмотров Голосов: 0 Автор:Валєра Мозговий
article9304.jpg

Всі ми любимо завантажувати і знаходити щось новеньке в Play Store. Як правило, за дійсно варту програму або гру доводиться платити.Існують чимало способів легально обзавестися тією чи іншою програмою. Сьогодні ми покажемо кілька способів, як це зробити.

Додаток тижня в Google Play

Буквально днями Google представила нову секцію в магазині — «Додаток тижня». Компанія особливо не акцентує увагу на появі даного розділу, що може свідчити лише про перші кроки в даному напрямку. Але як би те не було, на новий банер «Додаток тижня» варто звернути увагу. Знаходиться він у категорії сімейних додатків. Чесно сказати, поки нічого цікавого запропоновано не було, але не сумніваємося, що в майбутньому все може змінитися. При скачуванні ви не побачите жодної детальної інформації. Лише стару ціну, назву та піктограму.

Amazon

На відміну від Google, Amazon більш щедрий на подарунки. У фірмовому магазині Amazon Appstore щодня пропонують що-небудь цікаве. Правда, встановити його з Google Play не вийде, доведеться викачувати інсталяційний файл з офіційного сайту. Переконайтеся, що в налаштуваннях в розділі «Безпека» опція «Невідомі джерела» активна.

Спеціальні програми

AppGratis — це вибір тисячі користувачів. Ясна річ, пропонувати кожен день щось дійсно варте навряд чи взагалі можливо, але іноді там, і правда, зустрічаються рідкісні екземпляри. Так що радимо бути в курсі. Додатково можна встановити аналогічний додаток Freeapp.

Програми, які відстежують розпродажі

App of the Day і AppSales не тільки щодня пропонують завантажити додаток безкоштовно, але і відстежують розпродажі. Так, в Play Store нерідко певні програми пропонуються зі значною знижкою протягом обмеженого періоду часу. Крім іншого, ви можете додати додаток в спеціальній розділ, і коли він стане безкоштовним чи буде на розпродажі, вам прийде відповідне повідомлення. Звичайно, це не зовсім безкоштовно, але все-таки краще, ніж платити повну вартість.

Політика повернення в Google Play

Отримати платний додаток безкоштовно нехай і на час? Легко! Якщо ви не впевнені в тій чи іншій програмі, то ви можете купити її, випробувати в дії та скасувати покупку без зайвих питань, якщо щось піде не так. На все про все у вас є 2 години. Не так багато, як хотілося б, але тим не менше цього часу достатньо, щоб зрозуміти, чи вартий додаток витрачених коштів або ні.

Похожие статьи:

IT-ТехнологииТепер стрічку «Facebook» дозволено зачистити від неугодної інформації

IT-ТехнологииFacebook створив власний новинний додаток

IT-ТехнологииYouTube нарешті випустив свій відеоредактор

IT-ТехнологииЯкий найпопулярніший додаток для прослуховування музики?

IT-Технологии"ВК" випустив додаток Snapster

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети