Як смартфони впливають на наших дітей?

5 августа 2015
2760 просмотров Голосов: 0 Автор:Валєра Мозговий
article10004.jpg

Смартфони вбивають дитячу здатність до спілкування. Причому виною цьому не самі гаджети, а батьки, які не хочуть спілкуватися з власними малюками.

Спікер англійської профспілки тіньової освіти Трістрам Хант також заявив, що він стурбований поганим розвитком хлопців. Адже коли справа доходить до емоційного розвитку дітей і складнощів виховання, батьки воліють дати їм в руки телефони — так простіше.

У підсумку в школах та садочках викладачі стикаються із затримками розвитку учнів. Виявилося, що все більше дітей відчувають серйозні труднощі ", коли справа доходить до грамотної мови та усного мовлення", повідомило видання Тelegraph.

Здатність таких дітей грати, спілкуватися і взаємодіяти з іншими помітно знижена, і виною всьому мобільні пристрої, кажуть експерти. А це — наслідок поганого виховання і безвідповідальності батьків.

— Це не питання грошей: кожен батько може дозволити собі говорити з дитиною. Це питання культури і розуміння. Батьки часто самі жертви поганого виховання. Швидше за все, вони не розуміють, що роблять не так, — заявив Хант.

Всім відомо, як важливо спілкуватися з малюками у віці до 5 років. Звичайно, мультфільми, відеоігри і "Інстаграм" можуть бути цікавішими в цей період, ніж казки або віршики. Але в майбутньому це може призвести до великих проблем.

Похожие статьи:

IT-ТехнологииGigabyte більше не випускатиме смартфони

ОбществоiPhone рятує життя

IT-ТехнологииСмартфони корисні для дітей

ОбществоСпілкування - найголовніше у нашому житті

ОбществоСмартфони забруднюють землю

Комментарии 0

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети