Як запустити Instagram на ПК?

16 декабря 2015
2707 просмотров Голосов: 0 Автор:Вова Шешурак
article11365.jpg

Сьогодні популярно і модно мати свою сторінку в соціальних мережах, у багатьох навіть відразу кілька: ВК, Facebook, Instagram і т.д.

Останній до речі, Instagram, за останній час набрав просто неймовірно велику популярність і багатьох користувачів мережі хвилює одне і те ж питання — чи можна працювати з даним додатком через свій комп'ютер. Звичайно ж можна.

 

Мільйони користувачів Instagram щодня викладають в мережу неймовірно велику кількість фотографій і тим самим діляться своїми емоціями, враженнями, радістю і просто хорошими фотографіями. Однак деякі хочуть користуватися Instagram в домашніх умовах, не через свій смартфон або планшет, а комп'ютер, тим самим переглядати фотографії своїх близьких через великий екран або навіть звідси ж завантажувати свої.

 

Існує відмінна програма під назвою BlueStacks. Вона дозволяє встановити на свій комп'ютер практично будь-який додаток для Android, в тому числі і Instagram. Для початку необхідно завантажити дану програму. Проходимо стандартну процедуру установки і все практично готово

 

Запускаємо програму Bluestacks, після чого необхідно знайти необхідну програму за допомогою пошуку. У нашому випадку, вбиваємо в пошуковий рядок Instagram і викачуємо додаток.

 

 Все, можете користуватися програмою Instagram прямо зі свого комп'ютера, досить зручно і просто. Функції ті ж самі, що і на мобільних пристроях. Ви можете додавати фотографії прямо з ПК, переглядати профілі своїх друзів, при бажанні відредагувати свою сторінку і т.д. Також слід зазначити, що Bluestacks дозволяє використовувати і інші додатки, якими ви користуєтеся на своїх мобільних пристроях.

До речі, слід нагадати, що необхідно увійти через обліковий запис Google перш ніж почати завантажувати будь-які програми.

Похожие статьи:

IT-Технологии«Facebook» купує месенджер українця - «WhatsApp» - за рекордні $19 млрд

Новости в миреКНДР готовит запуск ракеты

IT-ТехнологииСмартфоном тепер можна розплачуватися в магазинах

Новости в миреКадиров пообіцяв ліквідувати лідера «Правого сектора» Яроша

Новости ОбществаКсения Собчак в 12 лет

Комментарии 0

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети