Яка найкраща діагональ екрану в смартфоні?

19 декабря 2015
2347 просмотров Голосов: 0 Автор:Вова Шешурак
article11392.jpg

Останній звіт аналітичної компанії Strategy Analytics, що спеціалізується на відстеженні мобільних пристроїв з інтернет-доступом, виявив найпопулярніші розміри дисплеїв у смартфонів.

Згідно з результатами дослідження, найбільш кращим для користувачів є діагональ в 5,3 дюйма. Дослідження проводилося в США і Великобританії в першій половині 2015 року.

Респондентам вручали прототипи пристроїв різних розмірів і пропонували вказати найвдаліший. Найчастіше люди зупиняли вибір на моделі з 5,3-дюймовим дисплеєм. Пристрої з екранами 5 і 5,5 дюймів користувалися меншою популярністю.

У ході експерименту з'ясувалося, що власники Android-пристроїв віддають перевагу смартфонам з більш великими дисплеями, ніж власники iPhone. Це підтверджується і тим фактом, що більш компактні 4,7-дюймові версії Apple-телефонів користуються великим попитом, ніж iPhone 6 Plus і iPhone 6s Plus з 5,5-дюймовим екраном.

 

 У результаті дослідження було встановлено, що при виборі між товщиною і часом автономної роботи користувачі смартфонів віддають перевагу останньому. Так, респонденти віддавали перевагу 8-міліметровому прототипу, а не моделі товщиною 6 мм, якщо вони знали, що перший забезпечить більшу автономність. Це явно суперечить концепції, яку сповідують в Купертіно. Головний дизайнер Apple Джонатан Айв заявив, що в його розумінні iPhone повинен бути тонким і легким пристроєм. За ці якості він готовий принести в жертву час автономної роботи.

Аналітики відзначили прагнення користувачів до більш великих гаджетів. Більшість учасників опитування обрали прототипи телефонів з більшою діагоналлю екрану, ніж у тих, якими вони користуються самі.

Похожие статьи:

IT-Технологии​Україна ініціювала створення глобальної бази нелегальних телефонів

IT-ТехнологииВ Польше разработали устройство, позволяющее выспаться за 2-3 часа

IT-ТехнологииПерша флеш-карта microSD на 128 ГБ

Комментарии 0

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети