Комп'ютерні ігри "рятують" наше життя

4 ноября 2015
2201 просмотр Голосов: 0 Автор:Вова Шешурак
article10922.jpg

Ні для кого не є секретом, що протягом тривалого часу активно обговорюється проблематика захоплення комп'ютерними іграми як дорослими, так і дітьми. З одного боку, все це здавалося досить обгрунтованим — то зір псується, то часу на оточуючих не залишається, то зовсім не залишається часу на навчання. З іншого боку, дивлячись на геймерів волею не волею усвідомлюєш — раніше нам попросту нахабно брехали — починаючи від психологів і закінчуючи шкільними вчителями. Комп'ютерні ігри — кращий вихід із кризи і відмовлятися від них ніяк не можна!

Стараннями законодавців і контролюючих органів по боротьбі за захист авторських прав в Інтернеті активно ліквідуються сайти з вітчизняними фільмами, серіалами, музикою та іншої корисною інформацією. Навіть недавно були заблоковані багато зарубіжних сайтів з порнографією. При цьому в Інтернеті залишаються відкритими зарубіжні кінофільми, зарубіжна музика, зарубіжна література, комп'ютерні ігри. Найменшим засобом серед усіх них, яке на підсвідомому рівнем може впливати на нашого співвітчизника залишаються саме комп'ютерні ігри. На сьогоднішній день скачати ігри на ПК не представляє будь-якої праці і причина цьому банальна — більшість ігор створені зарубіжними розробниками, які або рятують за популяризацію свого продукту і готуються заробити у віддаленому майбутньому, а не сьогодні, бо впевнені у якості запропонованого програмного продукту.

По-друге, за кілька років активного розвитку інтернет-технологій і капіталістичного суспільства — кожен з нас став індивідуальною особистістю, тим самим, практично повністю або частково відірвавшись від потреби спілкування з оточуючими. Як результат, якщо нас сьогодні випустити на вулицю — ми не швидко знайдемо спільну мову, так як більшість хоче довести свою значимість, а не посприяти розвитку іншого. Якщо замість комп'ютерних ігор сучасний індивідуаліст почне активно дивитися доступні в Інтернеті зарубіжні фільми в епоху відсутності вітчизняних фільмів через їх блокувань — наш співвітчизник почне мислити іншими поняттями, не властивими нашій країні. Тому комп'ютерна гра — це кращий вихід з кризи для суспільства.

Похожие статьи:

БлаготворительностьШанс на життя

Образование и наукаЩо треба робити під час артобстрілу

БлаготворительностьСміх дитини – найкраща подяка для нас

Здоровье и медицинаДивна хвороба, яка заважає жити

ОбществоНосити окуляри або брекети модно і весело

Комментарии 0

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети