Міль буде занесена в червону книгу

2 ноября 2015
4758 просмотров Голосов: 0 Автор:Вова Шешурак
article10878.jpg

Група англійських учених провела дослідження в галузі біології та порахувала міль рідкісним і цінним видом метелика.

Як заявляє професор Йоркського університету К. Томас, міль зовсім скоро буде занесена в червону книгу. Крім цього, за популяцією метеликів спостерігали зацікавлені жителі Англії та студенти. Докладно про дослідження викладено в спільній публікації наукового колективу з університетів Йорка, Ексетера і Редінга в журналі «Наука».

Результати дослідження були розміщені у відомому друкованому виданні Science Advanced. Коли вплив клімату змінюється, вид починає вимирати. Прикладом цьому служать міль Amphipyra Tragopoginis і мальвова Pyrgus Malvae. Так знизилася популяція домашньої молі, стверджують вчені.

Висновки дослідників свідчать про те, що такі види молей і метеликів, як Idaea trigeminata і Pararge aegeria, більш сприйнятливі до змін клімату, і з їх «точки зору» кліматичні умови покращилися, що призвело до значного збільшення чисельності популяцій цих комах. Скорочення популяції молі відбувається через коливання погодних умов і різкої зміни клімату.

«Метелики, як, власне, і метелики — істотна складова харчового ланцюжка». Згідно розташованої інформації, стало відомо, що останнім часом шалено скоротилася популяція такого відомого виду метеликів, як міль.

Похожие статьи:

ОбществоАлександр Таможний собрал в книге воспоминания ветеранов

IT-ТехнологииМир увидит новую книгу о Джобсе

ОбществоУкраинцы начали отказывать себе в покупке книг

Общество​Актор Майкл Дуглас представив в ООН книгу «10 способів допомогти роззброєнню»

Образование и наукаПоучения Шуруппака литературный памятник

Комментарии 0

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети