На Марсі знову знайшли докази життя

10 декабря 2015
1821 просмотр Голосов: 0 Автор:Вова Шешурак
article11310.jpg

Уфологи помітили незвичайний об'єкт на поверхні Марса, який можна назвати «земним».

Фотографії були зроблені і опубліковані на офіційному сайті НАСА.

 

На кадрах можна побачити черепашку величезних розмірів. Це викликало масу обговорень і суперечок на тему, чи є життя на червоній планеті.

 

 

Експерти вважають, що ця раковина належить древньому молюскові. Також фахівці відзначають, що це не камінь, так як форма черепашки має нестандартні грані. Швидше за все, дані об'єкт має органічне походження.

 

 До даного знімку прихильники теорії про існування життя на Марсі докладають інші фото, які доводять, що на поверхні планети є подібності земних крабів, мишей, ведмедів і навіть скорпіонів. Деякі уфологи ж схиляються до того, що виявлена ​​черепашка — частина руки статуї, прихованої під піщаними дюнами, і вимагають прийняти дані докази існування життя на Марсі як факт.

 

Проте вчені не поспішають з висновками і говорять про те, що всі подібні знахідки просто обман зору і нічого більше, не бачачи в даних знімках доказів наявності життя на Землі. Фахівці також звертають увагу на знімки поверхні Марса зі «спірними» об'єктами, зроблені з інших ракурсів, при яких чітко видно, що за форми життя дослідники-ентузіасти приймають різні геологічні утворення і тіні.

Похожие статьи:

Образование и наукаСтали доступними фотографії Землі з Марса

Бизнес-технологииУченые будут искать жизнь под поверхностью Марса

Новости в миреМинский программист готовится к полету на Марс (Видео)

ПроисшествияОбщественное движение ``За честные выборы`` сообщает о нарушениях в Дарнице, а районный телеканал ``Марс`` раздает деньги за информацию о подкупе избирателей

Комментарии 0

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети