НАСА хоче знову висадити астронавтів на Місяць

9 декабря 2015
1570 просмотров Голосов: 0 Автор:Вова Шешурак
article11292.jpg

Національне космічне агентство США НАСА не планує надалі брати участь у програмі Міжнародної космічної станції (МКС).

Про це заявив в ході зустрічі з консультативною групою НАСА заступник адміністратора Національного космічного агентства США з питань пілотованих космічних операцій Вільям Герстенмайер (Вільям Герштенмайер).

Він підтвердив, що агентство зараз не працює над створенням наступника МКС. Більше того, НАСА не збирається продовжувати фінансування нинішньої МКС після 2024 року (або після 2028 р, в крайньому випадку), так як його новою головною метою є висадка астронавтів на орбіту Місяця. «Ми плануємо вийти з (програми) МКС настільки швидко, наскільки це можливо», — заявив Герстенмайер.

За його словами, у агентства немає іншого вибору, окрім як залишити низьку навколоземну орбіту, так як воно не може дозволити собі фінансування обох проектів одночасно. НАСА, мабуть, сподівається, що цей сегмент займуть приватні компанії, які зараз здійснюють доставку вантажів на МКС. З огляду на те, що агентство не може їм допомогти або змусити побудувати МКС 2.0, воно зараз пропонує цим компаніям зайнятися проведенням досліджень мікрогравітації, оскільки саме цей напрям забирає великі витрати на дослідження на борту МКС.

Адміністратор НАСА Чарльз Болден (Charles Болден) навіть намагається переконати уряд дати податкові пільги компаніям, які погодяться тестувати матеріали або продукти в невагомості. У свою чергу, Японія продовжує свою участь в програмі МКС до 2024 року. Про це заявив прем'єр-міністр Японії Сіндзо Абе під час засідання уряду.

Похожие статьи:

Образование и наука​Озоновий шар Землі поступово відновлюється

IT-ТехнологииNASA TV міняє формат

Новости НаукиАстероид BL86 имеет свой спутник

ОбществоОфіційно: США визнало Крим територією Росії

Новости НаукиСтыковка прошла успешна

Комментарии 0

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети