NASA серйозно націлилась на Марс

11 декабря 2015
1662 просмотра Голосов: 0 Автор:Вова Шешурак
article11324.jpg

НАСА перестане фінансувати МКС і перемістить базу на Місяць.

Американське космічне агентство НАСА перестане фінансувати Міжнародну космічну станцію (МКС) після 2024 року. Дослідники США вирішили зосередитися на створенні бази на поверхні Місяця. Причому НАСА перестане фінансувати МКС незалежно від того, чи будуть астронавти літати на станцію.

В агентстві очікують, що приватні компанії, які зараз доставляють вантажі на МКС, повністю візьмуть на себе всі витрати, що стосуються цієї частини польотів. Тим більше, що глава НАСА Чарльз Болден намір переконати уряд США надати податкові пільги компаніям, які хочуть займатися тестуванням своїх продуктів на орбіті.

 

У НАСА давно хочуть розмістити базу на Місяці або її орбіті, оскільки це було б зручніше з точки зору підкорення Марса. Американські астрономи вже розробляють план висадки астронавтів на Червону планету. Як очікується, це відбудеться в найближче десятиліття. У 2017 році буде визначено склад команди астронавтів, які будуть готові до виконання цієї місії. Крім того, американські вчені працюють над створенням космічного корабля Оріон для подорожі на Червону планету.

 

Раніше повідомлялося, що Конгрес США прийняв закон про видобуток ресурсів на космічних тілах. У свою чергу японське космічне агентство JAXA планує побудувати космічні бази на Місяці до 2030 року, а на Марсі — до 2040 року. Основною метою колонізації супутника Землі і Червоної планети є видобуток корисних копалин.

Похожие статьи:

Новости НаукиСтыковка прошла успешна

Образование и наука​Озоновий шар Землі поступово відновлюється

Новости НаукиАстероид BL86 имеет свой спутник

IT-ТехнологииNASA TV міняє формат

ОбществоОфіційно: США визнало Крим територією Росії

Комментарии 0

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети