Нашу планету можуть знищити комети

23 декабря 2015
4327 просмотров Голосов: 1 Автор:Вова Шешурак
article11457.jpg

Вчені прийшли до висновку, що потенційно небезпечних для Землі космічних тіл в кілька разів більше, ніж передбачалося раніше.

Фахівці NASA систематично ведуть спостереження за рухом астероїдів, проте напередодні вчені прийшли до висновку, що набагато небезпечніші комети з орбітальної площини Юпітера, так звані «кентаври».

Фахівці виявили, що список потенційно небезпечних для Землі космічних тіл поповнився вельми небезпечними об'єктами — «комети-кентаври».

Вчені з NASA ведуть активне спостереження за рухом і наближенням до Землі астероїдів, однак за останні кілька десятків років фахівці прийшли до висновку, що комети, звані «кентаврами», у кілька разів небезпечніші, ніж інші об'єкти.

Вчені встановили, що зіткнення Землі з подібною кометою може стати причиною апокаліпсису.

 

Через те, що при проходженні об'єкта повз планету її хвіст починає розчинятися, закриваючи поверхню Землі від променів Сонця, може відбутися «глобальне заморожування» на десятки років. Крім того, фахівці висунули припущення, що саме «кентаври» стали причиною загибелі більшості цивілізацій на планеті, про що свідчать розплавлена ​​речовина з частинками породи і кремнію, знайдені поблизу місць мешкань вимерлих древніх людей. Саме нагрів Землі до температури розплаву породи говорить про приземлення комети.

Похожие статьи:

Новости КиеваФутболисту Шевченко выделили участок 0,5 га на Прорезной

Образование и наукаСтали доступними фотографії Землі з Марса

Новости Сельского хозяйстваКитай оккупирует украинские земли

Новости Сельского хозяйстваВлияние сельского хозяйства на окружающую среду

Новости в миреРосія вилучатиме землі в Криму за прискореною процедурою

Комментарии 0

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети