Несвіжі продукти можуть виробляти електроенергію

4 ноября 2015
3923 просмотра Голосов: 0 Автор:Вова Шешурак
article10908.jpg

Один з супермаркетів великої британської мережі магазинів, який розташований в місті Кеннок, Західний Мідленд, переходить на використання електроенергії, отриманої виключно шляхом анаеробного бродіння непроданих продуктів.

У рамках програми з поліпшення екології і розумної утилізації продуктів мережа вже поставляє електроенергію 2, 5 тис. домівкам: непродані харчові продукти звозяться на спеціальну електростанцію, де вони шляхом переробки перетворюються на газ, який використовується для генерації електричного струму, пише MED-дані.

Електрика поставляється оточуючим житловим будинкам, а тепер на використання біоенергії переходить один з магазинів мережі. Представники супермаркету підкреслюють, що для цих цілей використовуються тільки ті продукти, які не можна віддати на благодійність або використовувати як корм для тварин. Наприклад, непродані банани з супермаркету в Ліверпулі передаються для мавп в сафарі-парку.

«Для вироблення електрики ми використовуємо абсолютно непридатні ні для чого продукти, — пояснює один з керівників програми Пол Кру — Ми завжди шукаємо нові способи повторного використання та переробки продуктів, тому ми дуже раді, що технологія дозволить нам використовувати їх для забезпечення електрикою супермаркету в Кеннок »

Похожие статьи:

Мебель и бытКак правильно передвигаться в джунглях супермаркета

ПроисшествияСлавянск залишився без електроенергії

ОбществоЗмія вкусила чоловіка за статевий член

Продукты питанияНазван виновный в отравлении курями-гриль львовского супермаркета

Комментарии 0

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети