Nexus 5 і Nexus 6 будуть оновлені до Android М

25 сентября 2015
1861 просмотр Голосов: 0 Автор:Вова Шешурак
article10397.jpg

Ні для кого не секрет, що через кілька днів співробітники компанії Google представлять два нових смартфони. Це, звичайно ж, Nexus 5X і Nexus 6P. Обидва девайси повинні обзавестися великими дисплеями з високою щільністю пікселів, сканером відбитків пальців і, можливо, збільшеним об'ємом вбудованої пам'яті. Як би там не було, найбільш приємною складовою нових Nexus буде наявність оновленої операційної системи Android.

Дізнатися про майбутні плани пошукового гіганта вдалося завдяки неуважності співробітників канадського мобільного оператора Telus. Як повідомляють представники ресурсу androidauthority, саме вони випадково опублікували на своєму сайті графік випуску оновлень операційної системи Android. Природно, підтвердити правдивість даної заяви поки не зможе ніхто, проте в це все ж хочеться вірити.

Nexus 5 і Nexus 6 повинні отримати оновлення до Android М п'ятого жовтня.

Нагадаємо, від новинки чекають впровадження платіжної системи Android Pay, просунутих підказок від Google тепер і систему дозволів для додатків. Крім цього, нормою стане наявність сканера відбитків пальців, а за зниженням навантаження на акумулятор буде стежити функція «Доза».

Похожие статьи:

IT-ТехнологииМобильный телефон - современный девайс

Комментарии 0

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети