Nexus 6P має серйозну проблему

9 ноября 2015
1639 просмотров Голосов: 0 Автор:Вова Шешурак
article10977.jpg

Користувачі вже проводили тестування еталонного Android-смартфона Nexus-6P, щоб оцінити, наскільки добре він переносить зовнішні впливи, які можуть призвести до появи подряпин, порушення працездатності і навіть виходу його з ладу. Таким чином вдалося встановити, що цей апарат досить легко зігнути. Тепер же з'ясувалося, що Nexus 6P має серйозну конструктивну проблему.

Відеоблогери публікують в Мережі зображення задньої панелі смартфона з тріщинами на склі. Стверджується, що скло, що прикриває об'єктив камери, тріскається саме по собі і без видимої на те причини. Відразу кілька користувачів в соцмережі Twitter виклали фото пошкоджених комунікаторів.

Поки офіційних пояснень від виробника, китайської компанії Huawei, не надходило, але користувачі висувають свої версії. Одна з них зводиться до поганої системі відводу тепла, яка нагріває скло в області камери. У результаті цього воно і лопається.


Звичайно, не можна виключати, що всі ці події є просто збігом обставин і сталися з вини користувачів — наприклад, вони вдарили смартфон, коли той перебував в кишені, — але відразу кілька ідентичних скарг змушують подумати, що проблема ця все- таки конструктивна.

На задній панелі Nexus 6P використовується захисне скло Gorilla Glass, але на відміну від лицевого воно не відокремлене пластиковими прокладками від корпусу. Не виключено, що проблема криється в металевому корпусі, який куди більш активно, ніж пластик розширюється і стискається при перепадах температури.

Похожие статьи:

IT-Технологии​Україна ініціювала створення глобальної бази нелегальних телефонів

IT-ТехнологииВ Польше разработали устройство, позволяющее выспаться за 2-3 часа

IT-ТехнологииПерша флеш-карта microSD на 128 ГБ

Комментарии 0

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети