Оплачувати покупки можна буде ключами від машини

27 октября 2015
2023 просмотра Голосов: 0 Автор:Алекс Сільнецький
article10775.jpg

Компанія MasterCard запустила нову програму, яка дозволить виробникам гаджетів реалізувати в їхніх пристроях функцію здійснення платежу. Причому, для оплати покупки можуть бути дуже незвичайні пристрої, наприклад, розумні кільця, фітнес-трекери, пульт від автомобільної сигналізації і т.д.

Основна мета цієї програми — зробити процес оплати за покупки найбільш легким для користувача. Навіть якщо він забув гаманець вдома або не взяв його з собою, він все одно зможе оплатити товар або послугу, якщо в цьому виникне необхідність. При цьому немає необхідності носити з собою один певний пристрій (смартфон), в якості засобу здійснення платежу можна буде використовувати будь-який з наявних під рукою гаджет. Для цього потрібно лише заздалегідь прив'язати гаджет до своєї платіжної картки.

Поки що у MasterCard не багато партнерів, які підтримали цю ініціативу. Так, GM створила брелок для ключів з інтегрованою підтримкою технології бездротових платежів. Компанія Ringly створила розумне кільце з можливістю розплачуватися за покупки, а Nymi — розумний браслет. Поки що в програмі можуть брати участь лише картки MasterCard, емітовані Capital One. У майбутньому перелік партнерів планується збільшити. Перші продукти з підтримкою нової бездротової технології платежів від MasterCard з'являться в США в наступному році. Потім дія технології буде розширена і на інші країни.

Похожие статьи:

IT-ТехнологииSkype досі не працює

IT-Технологии10 самих крихітних гаджетів світу

Здоровье и медицинаЗа допомогою смартфону можна виявити у себе рак

Политические статьиЯдерна програма буде підписана вже сьогодні

Новости КиеваПротидія злочинності в Києві в програмі "Безпечна столиця" на 2016-2018 роки

Комментарии 0

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети