Підлітки обожнюють iPhone

16 октября 2015
2433 просмотра Голосов: 0 Автор:Вова Шешурак
article10634.jpg

Дослідження показують, що iPhone закохує в себе все більше підлітків, спостерігається постійне зростання популярності бренду серед школярів.

Як з'ясували аналітики, американський гігант комп'ютерної електроніки успішно продовжує стратегію по залученню уваги юних споживачів. Компанію Apple, можна назвати видатним брендом для американських школярів, додали експерти.

У ході опитування з'ясувалося, що 65% респондентів є власниками iPhone. Це на 4% вище, ніж рік тому (61%). 74% підлітків мають намір протягом найближчих півроку придбати собі смартфон від Apple. Майже половина школярів з опитаних мають планшети, причому в 60% випадків це Ipad.

У загальній складності в дослідженні брали участь 9 400 підлітків із сімей з різним рівнем доходу. 2700 з них живуть в забезпечених сім'ях з щорічним доходом від $ 107 000, а решта — в сім'ях з доходом близько $ 52000.

iPhone влюбляет в себя подростков

Інтерес до «яблучних» гаджетів постійно зростає. Спостерігачі вважають, що така популярність виробів Apple, пов'язана не тільки з маркетинговою компанією виробника. Чималий внесок у перемогу компанії вносять інші бренди, які провалили боротьбу за лояльність юних розумів.

Похожие статьи:

Здоровье и медицинаПричини дитячого ожиріння

ОбществоДва підлітки із США нагодували бомжів гамбургерами

Здоровье и медицинаАнорексія охоплює підлітків

Здоровье и медицинаАгресивних підлітків потрібно давати на танці

Здоровье и медицинаПрищі можуть з'явитись і в 30 років

Комментарии 0

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети