Що робити, коли реклама охопила твій браузер

22 июля 2015
2678 просмотров Голосов: 0 Автор:Валєра Мозговий
article9773.jpg

Сьогодні Інтернет став чимось більшим, ніж колись. Однак перебуваючи в мережі все частіше починаєш зустрічатися з різною рекламою, яка просто починає набридати. Особливо та, яка з'являється нізвідки і її не завжди виходить закрити, що зазвичай призводить до того, що користувачі просто переходять на іншу, небажану сторінку в Інтернеті. Чи є рішення даної проблеми, запитаєте Ви? Так, таке рішення існує, представляємо Вашій увазі розширення Adblock для Яндекс браузера, яка повністю усуне цю проблему.

Прибрати рекламу в яндекс браузері, насправді, не так складно. Починаючи з 14.2 версії з'явилася можливість встановити різні доповнення. Серед цих доповнень Ви можете знайти те саме розширення, яке буде захищати своїх користувачів від реклами — це adblock.

Слід зазначити, що adblock дозволяє повністю усунути рекламу, різні банери, блокувати навіть спливаючі вікна, що дозволяє контролювати безпеку серфінгу в Інтернет просторі. Окрему увагу слід приділити тому, що в налаштуваннях даного розширення користувачі можуть підключити різні фільтри і самостійно задати робочі параметри даного рішення. Крім того, Ви навіть можете поповнити свій список сайтів, які не потребують перевірки. Більш детальну інформацію, про те, як налаштувати свій браузер і отримати таку можливість усунути рекламу й інші не бажані Інтернет контенти, Ви можете дізнатися на сайті adguard.com, де знайдете відповіді на всі запитання.

Похожие статьи:

Новости в миреШварцнеггер заработал $3 миллиона за 30 секунд (Видео)

IT-ТехнологииЯндекс откажется искать «шокирующую» рекламу

Образование и наукаКак сделать рекламу эффективной?

Образование и наукаКаждая ваша статья на сайте может и должна давать трафик!

Новости БизнесаЗа телерекламу лекарств украинцы в прошлом году заплатили 3,5 млрд грн

Комментарии 0

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети