Шукаєте роботу? Amazon оголосила про прийом на роботу 100 000 співробітників

21 октября 2015
1673 просмотра Голосов: 0 Автор:Алекс Сільнецький
article10698.jpg

Американська компанія Amazon, що володіє найбільшим в світі онлайн-магазином Amazon.com, оголосила про прийом на роботу 100000 додаткових співробітників, які повинні будуть трудитися повний робочий день.

Таким чином, інтернет-рітейлер готується до передноворічного буму продажів. З серпня 2015 року компанія вже прийняла близько 25000 працівників, повідомляє інформагентство «Рейтер» з посиланням на заяву Amazon.

Нова робоча сила, наймана в рамках сезонної підготовки до сплеску попиту на купівлю товарів в інтернет-магазині Amazon.com, направляється в фулфілмент-центри та центри сортування товару. За кілька місяців до кінця 2014 року Amazon створила 80000 сезонних робочих місць. Нові службовці займаються упаковкою товару, обробкою замовлень і т.п.

В даний час штат американського онлайн-гіганта налічує більше 90 000 чоловік, що працюють повний робочий день. Вони трудяться в 20 сортувальних і 50 фулфілмент-центрах, розташованих в США.

Своїм штатним працівникам Amazon пропонує конкурентоспроможну заробітну плату, різні пільги, медичну страховку, а також знижки на продукцію і бонуси. Також компанія активно розвиває програму вибору кар'єри, в рамках якої Amazon оплачує постійним співробітникам 95% вартості навчальних курсів.

Похожие статьи:

Бизнес-технологииЛюдям пропонують писати антиукраїнські коментарі за гроші

ОбществоЧому ми працюємо там, де нам некомфортно?

Политические статьиДобробут громадян України зростає!

ОбществоЯк заставити себе працювати в понеділок ?

ОбществоРосіяни не можуть дозволити собі відпочинок за кордоном

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети