Скоро на землю впаде великий уламок ракети

26 октября 2015
2299 просмотров Голосов: 0 Автор:Алекс Сільнецький
article10758.jpg

Великий шматок космічного сміття під шифром WT1190F, що представляє собою фрагмент ступеня ракети, швидше за все, однією з американських місій «Аполлон», падає на Землю. Катастрофа відбудеться в п'ятницю, 13 листопада, в районі острова Шрі Ланка.

Фахівці Європейського космічного агентства (ЄКА) та інших космічних відомств мають намір використати падіння на Землю фрагмента ракетної ступені від місії «Аполлон» в якості симуляції падіння астероїда, подібного Челябінському метеориту, для відпрацювання систем попередження та розрахунку траєкторії польоту.

Справа в тому, що астрономам вперше вдалося точно розрахувати, куди і коли впаде даний фрагмент космічного сміття. За даними фахівців ЄКА, це відбудеться приблизно в 9:20 13 листопада 2015. Фрагмент, що отримав індексацію WT1190F, впаде в 100 кілометрах від берегів острова Шрі Ланка.

«Небесне тіло» довжиною кілька метрів через велику швидкість не зможе повністю згоріти в атмосфері нашої планети. Фахівці очікують невеликий дощ з уламків на поверхні Індійського океану.

Ще більший інтерес дана подія викликає у фахівців тому, що фрагмент космічного сміття WT1190F був відкритий два роки тому, в лютому 2013 року. Однак цей «штучний супутник» Землі незабаром був втрачений, і астрономи порахували, що він більше не повернеться в околиці нашої планети. Як з'ясувалося тепер, уламок обертається по дуже витягнутій орбіті, дальній кінець якого розташований за орбітою Місяця. Такого астрономам спостерігати ще не доводилося.

Експерти ЄКА радять жителям Шрі-Ланки не рибалити в зоні падіння WT1190F, а туристам — не намагатися отримати фотографії з місця подій, ризикуючи життям.

Похожие статьи:

Новости УкраиныУкраинская авиация будет применять против террористов высокоточные ракеты Х-29

Новости НаукиВ Луну врезался метеорит, размером в автомобиль

Новости в миреКНДР готовит запуск ракеты

Новости НаукиИндия запустила ракету с беспилотной капсулой

ОбществоНа Ізраїль запущено ракету

Комментарии 0

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети