Смартфони викликають у підлітків азарт

19 октября 2015
1853 просмотра Голосов: 0 Автор:Алекс Сільнецький
article10674.jpg

Прихильність сучасного покоління до смартфонів не може не позначитися на їхній поведінці і засвоюванні інформації. Американські вчені вважають, що негативніше всього тяга до постійного листування позначається на молодих дівчатах і їх успішності в школі. Вони виявляють ознаки, властиві ігроманам: не можуть урізати час за листуванням, обзаводяться безсонням і брешуть, приховуючи звичку.

У ході дослідження були опитані 403 школяра. Виявилося, що хлопці та дівчата захоплені віртуальним листуванням приблизно однаково, але більший ефект воно робить на дівчаток. На успішність хлопців, які і так не відрізняються хорошими оцінками в школі, «текстінг» практично не впливає.

Вченим вдалося з'ясувати і відмінності в підході до листування у різних статей: дівчата переписуються для спілкування з друзями і підтримки відносин, а хлопці — для передачі якоїсь базової інформації. Усього вчені нарахували, що підлітки відправляють близько 167 повідомлень на день. При цьому більшість опитаних частіше використовують смартфони для листування і рідше для дзвінків.

Похожие статьи:

IT-Технологии​Україна ініціювала створення глобальної бази нелегальних телефонів

IT-ТехнологииПерша флеш-карта microSD на 128 ГБ

IT-ТехнологииВ Польше разработали устройство, позволяющее выспаться за 2-3 часа

Комментарии 0

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети