Spotify перегляне свою безкоштовну версію

11 декабря 2015
2346 просмотров Голосов: 0 Автор:Вова Шешурак
article11322.jpg

На даний момент музичним сервісом Spotify можна абсолютно легально користуватися безкоштовно — для цього достатньо іноді прослуховувати пропоновану рекламу. Однак незабаром це може змінитися, оскільки компанія працює над рішенням, яке дозволить виконавцям вибирати, чи буде їхня музика доступна користувачам безкоштовних акаунтів.

Згідно з джерелами The Wall Street Journal, зараз Spotify веде переговори із звукозаписними компаніями з приводу введення нового правила — для початку у вигляді тесту, але після цього, можливо, і на постійній основі. Мета тесту — перевірити, чи вплине обмеження кількості безкоштовної музики в сервісі на продажу підписок і загальну частоту використання Spoitfy.

 

Компанія поки не прийняла рішення, які саме виконавці зможуть взяти участь у тестуванні нового правила. Очевидно тільки, що Spotify найближчим часом відразу для всіх виконавців правила не зміняться. На сьогоднішній день музиканти не можуть вибирати, яким саме чином вони будуть надавати доступ до своїх композиціям. Це періодично викликає негативні емоції у музикантів: наприклад, Тейлор Свіфт (Taylor Swift) торік видалила з Spotify всю свою музику, оскільки порахувала, що музичні сервіси не цінують її творчість, роблячи його безкоштовним.

 

Зараз весь контент в Spotify доступний всім користувачам, але якщо у вас є платна підписка, то ви можете слухати музику в режимі офлайн і без реклами. Безкоштовна версія сервісу змушує вас слухати композиції у випадковому порядку і з рекламою.

Похожие статьи:

IT-ТехнологииApple News заблоковано в КНР

IT-ТехнологииApple випустила IOS 9.2.1 beta 1

IT-ТехнологииЯк розкрутити свою спільноту "ВК"?

IT-ТехнологииНа хмарних сервісах можна заробляти мільярди доларів

IT-ТехнологииSkype дарує 20 хвилин безкоштовних розмов

Комментарии 0

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети