Світ переповнять Bluetooth-маячки

25 сентября 2015
2178 просмотров Голосов: 0 Автор:Вова Шешурак
article10393.jpg

Посада продавця-консультанта в роздрібній торгівлі скоро стане незатребуваною. Консультації продавців замінить система мобільної комунікації з покупцями.

Торгові точки по всьому світу вже активно використовують технологію Bluetooth, розміщуючи в торгових залах невеликі маячки, здатні взаємодіяти зі смартфонами покупців.

Ці пристрої відправляють на мобільні телефони повідомлення про акції і знижки на товари, повз які проходить споживач. Також за допомогою маячків можна вітати покупця, коли він заходить в магазин. Крім того, їх можна налаштувати для навігації по торговим центрам.

До 2019 року на ринку налічуватиметься 60 млн. таких пристроїв.

Існуючі системи винагороди покупців потребують модернізації, тому, що не можуть дати ритейлеру точну відповідь на питання «Чого хоче покупець?».

32% споживачів заявили, що краща акція — це знижена ціна на товар. Однак 68% з ними не згодні.

49% покупців будуть ставити «лайки» в соцмережах улюбленим магазинах, щоб отримати більше бонусів при покупках. Однак це не гарантує, що вони будуть витрачати більше грошей.

30% покупців купують товар онлайн і ходять в магазині раз на місяць. Іноді вони купують якісь додаткові товари на місці. Чи варто розраховувати на них програми лояльності?

Існуючі програми знижок і заохочень потребують перезавантаження. Рітейлерам потрібний більш точний інструмент для визначення уподобань своїх клієнтів. Відстеження переміщення по залу з допомогою Bluetooth-маячків — одна з альтернатив.

Раніше повідомлялося, що в Україні розвивається стартап, який готовий впровадити цю технологію в вітчизняній торгівлі.

Комментарии 0

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети