Свою сперму можна проміняти на Iphone 6S

21 сентября 2015
3312 просмотров Голосов: 0 Автор:Алекс Сільнецький
article10353.jpg

Китайські банки сперми придумали незвичайний спосіб залучення клієнтів: в обмін на біологічний матеріал вони обіцяють роздавати новітні моделі iPhone.

«Вам не потрібно віддавати нирку, щоб заробити на iPhone 6S, ви отримаєте достатньо грошей, жертвуючи сперму». Таке оголошення почали поширювати днями в Інтернеті два китайські банки сперми.

Скільки саме насіння треба здати, щоб отримати смартфон, не уточнювалася. Проте незвичайна реклама зібрала понад 400 000 переглядів. Згідно з умовами банку сперми з провінції Хубей, вони приймають матеріал від чоловіків у віці від 22 до 45 років, за 40 мілілітрів платять близько 800 доларів.

До речі, згадка про нирку було невипадковою. Кілька днів тому світові ЗМІ облетіла новина про китайця, який мало не продав цінний внутрішній орган заради смартфона від Apple.

Взагалі, кожен раз, коли на ринок виходить нова модель iPhone, тут же знаходяться люди, які готові зробити щось божевільне, щоб отримати жаданий гаджет. Так, кілька років тому китайська дівчина, якій тато відмовився купити новий iPhone, вирішила сама заробити, продавши свою невинність. А сімейна пара з Шанхаю навіть продала новонароджену дочку заради чергової новинки.

Похожие статьи:

Новости Сельского хозяйстваКомпания T.S.L. получит контроль над 6 сельскохозяйственными предприятиями

Здоровье и медицинаБанк сперми у Великобританії звинуватили в дискримінації

Здоровье и медицинаМорква корисна не тільки для зору

Новости ПолитикиУкраїнці заборгували російським банкам 11 мільярдів доларів

Новости Сельского хозяйстваРоль банковского капитала в развитии аграрного сектора

Комментарии 0

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети