Топ-10 найпопулярніших запитів Google в 2015 році

17 декабря 2015
2121 просмотр Голосов: 0 Автор:Вова Шешурак
article11381.jpg

Корпорація Google традиційно публікує список найпопулярніших пошукових запитів користувачів свого пошукового сервісу.

Як виявилося, цього року найбільш популярними запитами були ті, що пов'язані з терактами, еміграційними процесами і природними катастрофами. Найпопулярнішими виявилися запити, пов'язані з терористичною атакою в Парижі. Число таких запитів більше 897000000.

Крім того, вельми популярним став запит «Як я можу допомогти Непалу?» (Нагадаю, тут стався руйнівний землетрус, який забрав життя багатьох сотень людей) і всі запити, пов'язані з міграційними процесами в Європі.

Наприклад, в Італії це «Як я можу усиновити сироту з Сирії». У Німеччині «Звідки йдуть біженці». У США інтереси дещо інші. Наприклад, в Техасі жителі цікавляться тим, що являє собою контроль над зброєю, і навіщо він взагалі потрібен. Запитів, пов'язаних зі зброєю, було зроблено більше 160 000 000.

Найбільш обговорюваною людиною став Брюс Дженнер, колишній олімпійський чемпіон, який змінив стать, ставши жінкою.

Кількість запитів, пов'язаних з його ім'ям, склало більше 344 мільйонів. Природно, не можна не згадати і про сукню, про яку писали на Geektimes. Інформацію про плаття користувачі в Мережі шукали більше 73 мільйонів разів. Причому синьо-чорне плаття стало популярніше, ніж біло-золоте.

 Що стосується фільмів, то обговорюваним стала нова частина «Зоряних війн». Трейлер до фільму шукали більше 155 мільйонів разів. Самим очікуваним музичним альбомом став «25» від Адель. Запитів з ім'ям співачки в Google нарахували більше 439 000 000.

У ТОП-10 запитів входять і Fallout 4, Світ юрського періоду, разом з «Американським снайпером».

Похожие статьи:

IT-Технологии2015 рік став найкращим для компанії «Apple»

IT-ТехнологииСкоро вийде новий LG G4 Pro

ОбществоРосіяни в паніці

Туризм и путешествияЗа останній рік люди так збідніли, що їм зараз не до відпочинку

Политические статьиПрезидент Молдови у відставку не збирається

Комментарии 0

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети