У Facebook тепер можна слухати музику

7 ноября 2015
3286 просмотров Голосов: 0 Автор:Алекс Сільнецький
article10953.jpg

Соціальна мережа, що є найпопулярнішою в світі, оголосила про запуск довгоочікуваної функції. Тепер всі користувачі Фейсбуку зможуть слухати в мережі свою улюблену музику. Музика буде доступна майже всім. Таку інформацію надав Майкл Кердем, директор по продуктах Фейсбуку.

Тепер користувачі зможуть не тільки прослуховувати вподобані пісні, а й ділитися ними у своїй стрічці. Підписники і друзі отримають можливість прослуховувати ці композиції протягом тридцяти секунд. Крім того, вподобані треки можна буде придбати прямо в соцмережі. Функція доступна в додатку для IOS. Поки в компанії не роблять жодних коментарів щодо того, чому кожен трек можна прослухати повністю. Якби пісня у стрічці могла прослуховуватися від початку і до кінця, користувачі змогли б довше перебувати у Фейсбуці.

Поява «музичної» функції була цілком очікуваною, оскільки всі інші соцмережі запустили такий додаток давно. Користувачі Фейсбуку не тільки спілкуються з друзями і діляться фотографіями, але і переглядають різні новини і замітки, тому музика стала ще одним необхідним додатком. Крім цього, в Фейсбуці збільшується кількість відеороликів, і щодня їх переглядають вісім мільярдів разів. Зараз налічується близько півтора мільярдів користувачів цієї соцмережі, і тільки в третьому кварталі поточного року з'явилося 60000000 нових акаунтів.

Похожие статьи:

Новости ОбществаГОЛОС МИРА СОБРАЛ СРЕДСТВА ДЛЯ РАНЕНЫХ

IT-ТехнологииGoogle Maps тепер офлайн

Новости ОбществаЛяшко провозгласил себя лидером Украины и стал нетолерантным

Новости в миреСоциальную сеть Facebook закрыли власти Таджикистана

IT-ТехнологииУ "ВКонтакте" додана нова функція - автоматичний запуск відео

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети