У Windows 10 з'явилась проблема

23 октября 2015
1786 просмотров Голосов: 0 Автор:Алекс Сільнецький
article10725.jpg

Останні проблеми, пов'язані з процесом активації для Windows 10, обумовлені тим, що в новій версії ліцензійний ключ пов'язаний з унікальним ідентифікатором обладнання. Microsoft колись обіцяла, що наступне оновлення для ОС Windows 10 поліпшить ситуацію. В цілому загальновизнано, що скинути активацію може заміна важливого вузла комп'ютера, наприклад процесора.

Якщо ми внесемо зміни в апаратну конфігурацію, то ми ризикуємо можливою втратою ліцензії на ОС Windows 10. Серйозною проблемою є тільки, що активувати систему по телефону теж не виходить. Це означає, що необхідно купувати новий ключ, а разом з ним ліцензію.

З різних повідомлень випливає, що якщо ми пройдемо через процес оновлення системи Windows 7 або 8.1 до Windows 10, а потім потрібно оновити BIOS, то ліцензія на нову систему може стати недійсною. Справа в тому, що повторна активація швидше за все, не спрацює, але найгірше те, що навіть зателефонувавши до служби технічної підтримки корпорації Майкрософт, нічого з цим не поробиш. Майкрософт не може активує в такому режимі Windows 10 на основі ключа системи Windows 7 або 8.1.

На різних форумах користувачі Windows 10 діляться своїм досвідом. Більшість користувачів говорять, що на вирішення питання доведеться почекати як мінімум до 2 листопада, тому що саме тоді Microsoft хоче поділитися першими великим оновлення для ОС Windows 10.

Похожие статьи:

ОбществоЧто делать если ты в драке применил нож

ОбществоЗ мовою в Україні проблем немає

Политические статьиУ Яценюка скоро упадет рейтинг

Продукты питанияОткрытие нового ресторана, какие проблемы возможны

Здоровье и медицинаЧому наші ноги неприємно пахнуть?

Комментарии 0

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети