Українські фізики розповіли про збереження ресурсів

9 сентября 2015
2285 просмотров Голосов: 0 Автор:Вова Шешурак
article10271.jpg

На прес-конференції в Києві українські фізики розповіли про винаходи, які, за задумом розробників, значно заощадять споживання ресурсів не тільки в Україні, але й у світі.

Згідно з представленими директором інституту розробки інноваційних технологій, теплоенергетиком-винахідником Сергієм Петровим даними, в Україні споживання енергоресурсів у 2,7 разів перевищує середньостатистичні показники європейських країн.

Учений відзначив, в інституті розробок інноваційних технологій є вже близько 12-ноу хау для економії енергоресурсів Землі. Якщо використовувати хоча б 4 з них, то можна економити близько 100 мільярдів гривень на рік. Але, на жаль, запустити в обіг хоча б один з таких є проблематичним — є складнощі на державному рівні.

Сергій Петров поділився з журналістами своїм обуренням з приводу того, що ні влади місцевого рівня, ні загальнонаціонального не бажають навіть придивлятися до розробок:

— Ми розробляємо цілі проекти по містах, областях. Пишемо сотні листів представникам влади, але позитивної відповіді немає. Ми навіть пропонували за свої гроші все зробити. А потім би нам їх повернули, коли б заощадили на різниці в нинішніх витратах і пропонованих нами.

Похожие статьи:

ОбществоВсе більше держав Шенгенської зони відмовляють українцям у візах

ЭкономикаУкраїнці масово оформляють субсидії

Новости в мире​Євросоюз додав до списку на санкції ще декількох українців

Новости УкраиныУкраїнці стали більше заробляти

Новости ОбществаПосилюється перевірка реєстрації українців за місцем проживання -Указ Президента

Комментарии 0

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети