В Білорусі запрацював 4G

19 декабря 2015
1872 просмотра Голосов: 0 Автор:Вова Шешурак
article11395.jpg

Мережа LTE Advanced (4G) розпочала свою роботу 17 грудня в Мінську.

Для реалізації проекту з впровадження технології була обрана інфраструктурна модель. Інфраструктурним оператором стало ТОВ «Білоруські хмарні технології», яке працює під брендом beCloud.

Як повідомив 17 грудня на прес-конференції генеральний директор ТОВ «Білоруські хмарні технології» Сергій Поблагуєв, в сферу відповідальності компанії beCloud увійшло створення інфраструктури мережі LTE Advanced (проектування, будівництво та експлуатація) для подальшого надання її в користування всім зацікавленим операторам. На даний момент свою зацікавленість виявив тільки оператор МТС, який 17 грудня приступив до підключення абонентів по технології LTE Advanced (4G).

Разом з тим beCloud веде переговори з іншими учасниками ринку мобільного зв'язку Білорусі і розраховує на їх участь у проекті побудови загальної мережі. За словами Поблагуєва, всі оператори зможуть використовувати LTE на рівних умовах.

 

Long Term Evolution (LTE, 4G) — четверте покоління мобільного зв'язку, що характеризується високою швидкістю передачі даних і підвищеною якістю голосового зв'язку. Мережа четвертого покоління дозволяє забезпечити швидкість передачі даних в 5-15 разів вище, ніж 3G. Завдяки 4G абонент отримує високошвидкісний інтернет, інноваційні мультимедійні послуги, аудіо- і відеоконтент найвищої якості в режимі реального часу, новий рівень інтерактивного спілкування.

Похожие статьи:

IT-ТехнологииЗ 26 червня в Білорусі розпочнеться продаж Iphone

ОбществоБілорусь проводить військові навчання на кордоні з Україною

Новости в миреБілорусь скоротить ввезення картоплі з України... за проханням Росії.

Новости БизнесаРосія слідом за Білоруссю заборонила постачання свинини з Луганської області

ОбществоВ Білорусі заборонять ходити в ліс

Комментарии 0

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети