Вчені створили "розумний" душ

12 декабря 2015
1480 просмотров Голосов: 0 Автор:Вова Шешурак
article11336.jpg

У серпні цього року компанія Nebia здивувала анонсом надекономічої насадки для душу, яка дозволяє використовувати на 70% менше води.

 

Ідея настільки сподобалася голові Apple, Тіму Куку, що він інвестував у проект свої власні кошти.

 За кілька днів виріб зібрав на Kickstarter в 10 більше необхідної суми. Apple, першою встановила у своїх офісах прототипи Nebia, а журналісти, щоб краще описати можливості пристрою і свої враження, ходили тестувати його з милом і рушником. Вартість насадки для душу Nebia становить $ 400.

Через деякий час компанія Hamwells оголосила що їй вдалося побити цей рекорд. Вона представила свій електронний душ, який дозволяє економити до 90% води. Основна родзинка пристрою полягає у рециркуляції пилу вологи. Кожну хвилину використана вода збирається установкою, очищається за допомогою фільтрів, змішується з 1,5 літрами чистої води і подається заново. Перед тим як пролитися, вся ця суміш обробляється ультрафіолетовими променями.

 Таким чином, власник душа витрачає на 90% менше води. Крім божевільної економії і відмінного дизайну, розробники пропонують ще декілька функцій. Зокрема, є можливість контролювати душ за допомогою мобільного додатку, транслювати музику і стежити за кількістю зекономлених коштів. Єдиним недоліком електронного душу є його ціна — $ 3 200. Але компанія частково компенсує це тим, що бере на себе витрати з доставки та встановлення.

Похожие статьи:

Здоровье и медицинаВчені створили вакцину проти наркотиків

Здоровье и медицинаВчені навчилися передбачати рак за 13 років до початку захворювання

Здоровье и медицина​Вчені довели шкоду телевізора для немовлят

Образование и наукаВчені: Сонячна буря може знищити США

ОбществоПорнографія руйнує ваш мозок

Комментарии 0

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети