Яка історія може бути новиною?

31 января 2015
5533 просмотра Голосов: 0 Автор:
article7028.jpg

Новини України можуть бути визначені як «висвітлення про останні події або події, особливо як повідомляє прес-ЗМІ». Але те, що робить новини освітлення у пресі?

Існує список з п'яти факторів, описаних нижче, які враховуються при прийнятті рішення, якщо історія заслуговує на висвітлення у пресі. Коли редактор повинен вирішити, чи працюватиме з певною історією, він / вона буде запитати, як добре історія зустрічається кожен з цих критеріїв. Як правило, історія повинні добре працювати щонайменше у двох областях.

Природно, конкуренція грає роль. Якщо є багато заслуговують висвітлення у пресі історій в певний день, то деякі з них будуть зняті. Хоча деякі історії можуть бути відкладено до нових ігрових стає доступним, чутливий до часу новини часто будуть скинуті на постійній основі.

1. Терміни

Новини слово означає саме це — речі, які є новими. Теми: поточна хороша новина. Споживачі звикли отримувати останні оновлення, і є так багато новин про те, що старі новини швидко відкидаються.

Історія тільки середнього рівня відсотків повинна бути розказана швидко, якщо це буде сказано на всіх. Якщо це сталося сьогодні, це новина. ЯКЩО ж саме відбулося минулого тижня, це вже не цікаво.

2. Значення

Кількість людей, які страждають від цієї історії важливо. Авіакатастрофа, в якій загинули сотні людей є більш значним, ніж аварії загинули десяток.

3. Близькість

Історії, які відбуваються поруч з нами є більше значення. Ближче історія до будинку, більш заслуговує висвітлення у пресі це. Для когось, що проживають у Франції, різкого падіння літака в США має аналогічне значення новина невеликої авіакатастрофі поблизу Парижа.

Зверніть увагу, що близькість не обов'язково означає географічну відстань. Історії з країн, з якими у нас є особливе зв'язок або схожість мати той же ефект. Наприклад, австралійці, як очікується, більшою мірою стосуються історії з далекого західного народу, ніж історія з набагато більш тісної азіатській країні.

4. протуберанець

Відомі люди набагато більше уваги, тільки тому, що вони відомі. Якщо ви порушите вашу руку він не буде робити новини, але якщо королева Англії ламає руку, це велика новина.

5. Захоплення

Історії процентні людини є трохи особливий випадок. Вони часто ігнорують основні правила новинний цінності; Наприклад, вони не дату, швидко, вони не повинні впливати на велику кількість людей, і це не має значення, де в світі історія відбувається.

Історії Людський інтерес звернутися до емоцій. Вони спрямовані, щоб викликати реакції, такі як розваги або печалі. Програми телевізійних новин часто ставлять гумористичні або химерний розповідь в кінці шоу, щоб закінчити на гарного самопочуття ноті. Газети часто мають спеціальний розділ для оригінальних і цікавих деталей.

Похожие статьи:

ОбществоОгляд новин від Vremya.eu за 15.07.2015

IT-ТехнологииFacebook створив власний новинний додаток

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети