ПАТ «Дніпрогаз» відсвяткує День клієнта та відзначить споживачів газу подарунками

15 декабря 2017
59152 просмотра Голосов: 0 Автор:LOGIC
article16559.jpg

Усі споживачі, які в період з 18 по 22 грудня відвідають Центри обслуговування клієнтів компанії по вул. Виконкомівській, 34 та просп. Слобожанському, 14б отримають фірмові наліпки з вказанням власного особового рахунку та магніти з нагадуванням про передачу показань лічильників газу. На маленьких відвідувачів ПАТ «Дніпрогаз» очікують солодощі та повітряні кульки.

Впродовж акції на клієнтів ПАТ «Дніпрогаз» чекають не лише приємні сувеніри, а й розіграш подарунків. Для участі у розіграші необхідно в зазначений період зареєструвати «особистий кабінет» через систему «тонкий клієнт» за допомогою менеджерів ЦОК та направити електронного листа на адресу [email protected], вказавши у листі номер особового рахунку, ПІБ власника, дату реєстрації та контактний номер телефону. Розіграш подарунків буде проведено 26 грудня 2017 року за допомогою сервісу random.org. Переможці розіграшу отримають новорічні ялинкові прикраси, фірмові чашки та інші подарунки.

Кожен відвідувач ЦОК впродовж акції зможе оцінити якість обслуговування,  заповнивши спеціальну анкету. Серед споживачів, які взяли участь в опитуванні, також буде проведено розіграш подарунків. Для участі у розіграші необхідно заповнену анкету залишити у спеціальному контейнері у приміщеннях Центрів обслуговування клієнтів ПАТ «Дніпрогаз», а ПІБ, адресу та контактний телефон надати фахівцю у операційній залі.

Споживачі, які впродовж 2017 року щомісячно передавали показання лічильника газу через «особистий кабінет» або інші електронні сервіси компанії та не мають боргів за газ, також будуть нагороджені солодкими подарунками та сувенірами.

Під час відвідування ЦОК споживачі матимуть змогу отримати перший випуск газети 104.INFO та дізнатись актуальні новини про роботу газових компаній нашої країни. Ще один конкурс для клієнтів «Дніпрогазу» стосується їх обізнаності у газовій галузі. Десять споживачів, які нададуть усі відповіді на питання кросворду у зазначеній газеті під час проведення Дня клієнта, отримають подарунки від фахівців ЦОК.

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk