Середній будинок в Лондоні коштуватиме £ 1 млн

29 сентября 2015
2870 просмотров Голосов: 0 Автор:Вова Шешурак
article10434.jpg

Британський уряд вирішив прискорити темпи будівництва нового житла.


Тільки в Англії протягом найближчих п'яти років буде побудовано мільйон нових будинків, повідомляє міністр домобудівництва і планування Брендон Льюїс. Політик зробив таку заяву незважаючи на те, що за останній квартал 2015 року (з квітня по червень включно) в Англії запустили найменшу кількість нових житлових проектів за минулі 3 роки.


За даними Національної асоціації будівельників соціального житла, з 2011 року по 2014 рік в Англії побудували 457 тис. нових будинків, тоді як для задоволення попиту країні необхідні 974 тис.

В даний час потреба в житлі в Англії вимагає зведення 245 тис. будівель щороку, стверджує асоціація. Існуючі темпи будівництва відстають від пікових показників 2007 року на 32%. Льюїс має намір довести число новобудов до мільйона до кінця нинішнього парламентської терміну — в 2020 році року в країні пройдуть нові вибори у вищий законодавчий орган, і правляча зараз партія консерваторів може втратити більшість голосів. Брак житла на британському ринку привела до рекордного подорожчання існуючих об'єктів, підрахував британський сайт про нерухомість Rightmove. У вересні середня ціна нових пропозицій у Великобританії перевищила £ 294 тис. Найсильніше ціни зросли в південних графствах Англії. У Лондоні середньозважена ціна на будинки, виставлених на продаж, досягла £ 620 тис. — Це на 0,8% більше попереднього рекорду, який був встановлений в липні 2015 року року. За останній рік середня ціна лондонської житлової нерухомості збільшилася на 9,5%. Згідно з підрахунками аналітиків Rightmove, якщо в наступні роки лондонське житло продовжить дорожчати такими ж темпами, до 2020 року середній будинок у британській столиці буде коштувати £ 1 млн.

Похожие статьи:

Новости БизнесаЦіна золота в Лондоні сягла максимального значення за шість тижнів

Новости в мире​У Лондоні представили новий офіційний портрет британської королеви Єлизавети II

Релизы6 ноября. Лондон. Часы Genius Temporis. Дух времени…

Новости в мире​У Лондоні представили найдорожчу у світі пампушку

Туризм и путешествияТуристические достопримечательности Лондона

Комментарии 0

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети