​У Криму були знайдені докази існування морського монстра.

23 апреля 2015
2046 просмотров Голосов: 1 Автор:Вова Шешурак
article8375.jpg

У Криму були знайдені докази існування морського монстра.

У кримчанина Олександра Георгійовича Параскевіді вдома зберігається зуб якогось морського монстра. Близько 6 см завдовжки, червоно-коричневого кольору, він був виявлений в деревинці на пляжі неподалік від селища Старий Маяк. Турецький іхтіолог Аріф Хакім, провівши огляд і аналіз дивної знахідки, визнав, що зуб належить невідомій науці тварині.

Чорноморський змій розбурхує уяву людини ось вже декілька тисяч років. У наші дні деякі ентузіасти з настанням тепла дні безперервно проводять на узбережжі, озброївшись відеотехнікою. Вони сподіваються прославитися, першими зафіксувавши на плівці загадкового морського дракона.

У жовтні 2009 року це начебто вдалося подружжю Гусаренко, причому зовсім випадково. Відеозйомка не відрізняється гарною якістю, оскільки зроблена з великої відстані, але розглянути величезне змієподібне тіло що швидко переміщається у воді все-таки можна.

На початку 1990-х кримські рибалки знаходили мертвих дельфінів з величезними рваними ранами. У одного з дельфінів живіт був буквально вирваний разом з нутрощами. Розмір укусу по дузі становив близько метра, а глибина сягала хребта. По краю дуги на шкірі дельфіна було видно сліди шістнадцяти великих зубів.

Кілька років тому перекушеною навпіл якимось монстром дельфіна витягли з води і сусіди по регіону — турецькі рибалки. Вчені Стамбульського університету прийшли до висновку, що відмітини на тілі залишені зубами дуже великої тварини.

На думку українських дослідників це знаменитий Карадазький змій, якого сторіччями рідкісні очевидці бачили на чорноморському узбережжі. Вважається, що ця рептилія, мешкала в Чорному морі ще за часів динозаврів. Біля узбережжя півострова безліч підводних печер не тільки у берегових скель, але і в підводних скелях. Дослідники вважають, що величезні доісторичні тварини могли вижити в них з давніх часів.

Похожие статьи:

Новости ПолитикиПутін не вводитиме війська в Україну: вистачить і Чорноморського флоту в Криму

Новости УкраиныУкраїна звернулася з проханням цілодобово стежити за ситуацією в Криму

Новости УкраиныЗ тимчасово окупованного Криму вивели 23 кораблі

Новости Политики​«Кримінформ»: Україна будує дамбу, щоб перекрити подачу прісної води в Крим

Новости УкраиныКозаки приготувалися брати владу в Севастополі

Комментарии 0

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети