​У ніч з 19 на 20 липня повз Землю пролетить велетенський астероїд

18 июля 2015
2344 просмотра Голосов: 0 Автор:Валєра Мозговий
article9703.jpg

У ніч з 19 на 20 липня повз Землю пролетить астероїд, який вже оцінили в 5,4 трильйонів доларів через його дорогоцінний склад. За повідомленням вчених, його ядро складається з 100 млн тонн платини, яку вже планують видобути. А за польотом астероїда можна буде спостерігати онлайн.

Астероїд 2011 UW-158 пролетить на відстані 2,4 млн км від Землі — це в 30 разів ближче, ніж найближча до нас планета. Летючий космічний об'єкт в діаметрі менше 1 км, але вважається дуже дорогим через свій склад. Зацікавленість у його видобутку вже висловила фірма Planetary Resources, яка займається промисловим освоєнням астероїдів.

Тим часом інша організація Slooh, яка підключає телескопи до інтернету для публічного перегляду, дасть можливість побачити цей платиновий астероїд. На їхньому сайті онлайн-перегляд польоту UW-158 буде доступний приблизно о 1:00 (час ночі) 20 липня.

На думку вчених, цей астероїд ставиться з Х-типом і складається в основному з металу, представляючи собою залишки більш великих астероїдів, які повністю розпалися на ядро і мантію. Багато хто з них розбилися при різних зіткненнях в космосі, залишивши після себе тільки жорстке металеве ядро.

І фірма Planetary Resources всерйоз готується видобувати дорогоцінні метали на астероїдах. Інженери вже запустили тестовий космічний корабель, який протягом 90-денної місії буде відчувати своє програмне забезпечення і системи управління. Компанія сподівається одного разу відправити такий зонд на пошуки багатих ресурсами навколоземних астероїдів.

Тестовий апарат Arkyd 3 Reflight (A3R) у разі успішного випробування зможе видобувати з астероїдів воду, яку потім можна розділити на водень і кисень для ракетного палива, і таким чином довше залишатися в космосі. Займатися безпосередньо видобутком копалин він не буде, але перевірить справність бортового радіоелектронного обладнання та стійкість системи до умов глибокого космосу.

Похожие статьи:

Новости в миреРосія вилучатиме землі в Криму за прискореною процедурою

Новости КиеваФутболисту Шевченко выделили участок 0,5 га на Прорезной

Новости Сельского хозяйстваКитай оккупирует украинские земли

Новости Сельского хозяйстваВлияние сельского хозяйства на окружающую среду

Образование и наукаСтали доступними фотографії Землі з Марса

Комментарии 0

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети