Благодійники запустили проект «Наукові візити до Харкова»

19 февраля 2018
26250 просмотров Голосов: 0 Автор:Александр Литвинеску
article16916.jpg

Для школярів, які живуть у маленьких віддалених селах, запущено проект «Наукові візити до Харкова». В рамках цього проекту Благодійний фонд соціального розвитку Харківської області організує для сільських дітей екскурсії до найцікавіших просвітницьких закладів міста – Музею історії комп’ютерної техніки і «ЛандауЦентру». Першими захоплюючу подорож до світу науки здійснили учні школи села Вишнева Балаклійського району.

Прапрадідусь сучасного комп’ютера, розумна колонка, що вміє розмовляти, перший в світі ноутбук… Екскурсовода «Software&Computer Museum» діти слухали з розкритими ротами. Історія розвитку комп’ютерної техніки, втілена у конкретних предметах, наочно розгорнулася перед школярами. Приємним бонусом до екскурсії стала можливість пограти у вінтажні приставки.            

У «ЛандауЦентрі» діти порозкривали роти ще ширше – зібрані тут цікавинки нікого не залишили байдужим. Інтерактивні експонати, що демонструють основні закони фізики та найпопулярніші наукові теорії, справили на школярів неймовірне враження. 

«Мені дуже сподобалося там, де ми дивилися комп’ютери, різні прилади, а особливо сподобалася колонка, що розмовляє, — Алекса. В «ЛандауЦентрі» мене вразила кімната, де електрика, де різноманітні ефекти», — ділиться враженнями третьокласниця Ксенія Кравченко.

«Класна екскурсія! Це можливість зробити для себе якісь висновки, скласти плани для вступу. Мені, звісно, більше сподобалися експонати з фізики –  електричний струм, кінетична енергія. Я це самостійно вивчав, але тепер побачив на практиці. І я ще більше впевнився, що хочу поступати до університету імені Каразіна», — розповідає учень 10 класу Ростислав Захарчук.

Участь в екскурсії взяли 18 школярів, які навчаються з третього по одинадцятий клас. Вчителі, що супроводжували дітей, зазначили: така поїздка дозволяє не тільки чудово розважитися, але й суттєво збагатити свої знання. 

«У музеї комп’ютерної техніки є таке, чого навіть я не знала, не бачила такого. А «ЛандауЦентр» — це щось надзвичайне! Завжди, коли діти вивчають теорію, вони запам’ятовують не те, що їм розповідають, а те, що вони спробували самі. А тут є чудова можливість в ігровій формі все помацати, поторкати, порухати – і це здорово, бо це запам’ятається їм на все життя. Велике спасибі Фонду за таку чудову екскурсію!», — каже вчитель Наталія Хист.

Після екскурсії на школярів чекав невеличкий сюрприз – сувеніри та солодощі від Благодійного фонду соціального розвитку Харківської області.

«Наша мета – заохотити сільську молодь зайнятися наукою, дати школярам з глибинки ті ж можливості щодо розвитку, які мають їхні однолітки у великих містах. Можливо, це допоможе їм визначитися з майбутньою професією, знайти свій шлях у житті», — зазначає голова Наглядової ради Фонду Валерій Дема. 

Проект «Наукові візити до Харкова» створено, щоб познайомити учнів сільських шкіл з історією комп’ютерної техніки і цифрових технологій, розширити їхні знання з фізики, хімії, інформатики та інших дисциплін.

Похожие статьи:

Новости Украины​Україна вже впускає пасажирів «Аерофлоту» без обмежень

Новости в миреПідсумки четверга: Крим переніс референдум і попросився в РФ, ЦВК заблокувала реєстри виборців

Новости ПолитикиУкраїна отримає новий уряд протягом двох днів - Кличко

Новости УкраиныСьогодні в українських містах мітингують: огляд подій

Происшествия​Футбольні «ультрас» почали масову бійку в Харкові, є потерпілі

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети