Чому вимерли мамонти?

3 января 2016
3689 просмотров Голосов: 0 Автор:Вова Шешурак
article11577.jpg

Вчені розкрили основну причину масового вимирання мамонтів на території всієї планети Земля.

 Вчені з Росії назвали основну причину вимирання мамонтів, підкресливши, що даний вид ссавців вимер в зв'язку з сильним голодуванням, викликаним відсутністю мінералів в їжі.

Наукова робота проводилася силами доцента Сергія Лещинського, що працює в університеті Томська, розкопки і дослідження останків проводилися в Новосибірській області. У вищевказаному регіоні перші останки мамонтів знайшли ще в 50-х роках минулого століття, вчені виявили не менше шести особин, одна з яких була дитинчам або ембріоном. В результаті досліджень вчені з'ясували, що в кістках мамонтів були присутні стародавні захворювання, схожі з остеопорозом, екзостозів, остеолізом та ерозії суглобів, що вказує на відсутність в кістках тварин достатньої кількості кальцію та інших мінералів.

 У перший раз теорію про мінеральне голодування мамонтів висунули в березні минулого року, перші дослідження, спрямовані для підтвердження даної теорії були проведені ще на початку 20 століття.

До слова, В Україні, з дна річки Дніпро під час будівництва нового Кодацького мосту було піднято, окрім інших знахідок, зуби ма­монта, які виявилися найкрупнішими з усіх відомих у Європі. Розмір їхньої жувальної поверхні сягає 41 см при вазі 12 кг, а абсолютний вік становить 30 тис. років. Знахідки зберігаються у музеї Палеонтологічно­го інституту АН Росії (Москва).

Похожие статьи:

Образование и наукаВчені: Сонячна буря може знищити США

Здоровье и медицинаВчені створили вакцину проти наркотиків

Здоровье и медицина​Вчені довели шкоду телевізора для немовлят

ОбществоПорнографія руйнує ваш мозок

Здоровье и медицинаВчені навчилися передбачати рак за 13 років до початку захворювання

Комментарии 0

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети