Колишній науковий співробітник перед смертю заявив, що особисто був знайомий із інопланетянами

10 июля 2015
2222 просмотра Голосов: 0 Автор:Вова Шешурак
article9569.jpg

Розтиражований кіно і ЗМІ образ інопланетянина як маленького зеленого гуманоїда з невеликим тілом і величезною головою, швидше за все, не відповідає дійсності. На думку британського палеонтолога, еволюційні процеси, які видозмінювали населення нашої планети Земля, застосовні для всього всесвіту. А значить, вибір зовнішнього вигляду для живих організмів дуже обмежений.

Вчений з Кембріджського університету професор Саймон Морріс вважає, що людиноподібні інопланетяни неодмінно з'явилися в процесі еволюції на деяких планетах, виявлених астрономами і мають подібність із Землею. Про це пише The Independent.

У своїй новій книзі «Руїни еволюції» вчений розмірковує про конвергентну еволюцію, коли різні живі організми, потрапляючи в певні умови, набувають однаковий вигляд. Наприклад, дельфіни як ссавець і акули як риби.

«Суть в тому, щоб спробувати підвести читача, природно, максимально легко і ненав'язливо, до усвідомлення такого факту: ряд найважливіших, з нашої точки зору, речей, як, наприклад, складний образ мислення, обсяг мозку, наявність інтелекту, — теж конвергентні. Тому, в принципі, на інших планетах, подібних до Землі, світоустрій може бути схожим на наший», — підкреслює Морріс.

На його думку, конвергентна, або паралельна еволюція, могла відбуватися не тільки на нашій планеті, але і в космосі. Таким чином, населення Землі та населення якої-небудь іншої планети розвивалися незалежно один від одного, проте за ідентичним сценарієм. Земля і її навколишнє середовище, так само як і інші аналогічні світи, створювали практично ідентичні проблеми і пропонували схожі способи їх вирішення. В результаті чого, впевнений Морріс, людство повинно мати багато спільного зі своїми розумними сусідами по Всесвіту.

«Безумовно, це не означає, що кожне небесне тіло, що нагадує Землю, населене гуманоїдами. Однак якщо ви задастеся метою виростити красиву і складну рослину — в результаті, обов'язково вийде квітка. Якщо ж ви маєте намір створити муху, то перед вами утворюється лише кілька способів як це зробити», — пояснив він.

«Проблема дуже гостра: ми, начебто, не повинні бути одні, проте все свідчить лише про те, що це — так. Можливо, інопланетяни ховаються, як припустив Артур Кларк, або, як єхидно припустив Стівен Бакстер, ми живемо у віртуальному світі. Цього я не знаю напевне. Але я смію припустити, що ми тільки почали з нуля вивчати цю реальність», — резюмував Морріс, додавши, що його нова книга націлена на пробудження інтересу і здорової цікавості в умах своїх читачів.

Нагадаємо, колишній науковий співробітник аерокосмічної корпорації Lockheed Martin Бойд Бушман, незадовго до своєї смерті, заявив про існування інопланетян. Визнання літнього американського вченого вже після його смерті було оприлюднено на YouTube. На відео Бушман запевнив, що особисто бачив гостей з далеких світів, і розповів про будову їхнього тіла. Зокрема, американець розповів, що у інопланетян замість хребта три хряща, менше число ребер, зростанням вони близько 1,2-1,3 метра і живуть понад 200 років. Вони вміють читати думки і спілкуються з землянами телепатично.

Вчені між тим виявляють у космічному просторі все більшу кількість екзопланет, на яких може існувати життя. У 2015 році їх кількість перевалила за півтори тисячі.

Похожие статьи:

Здоровье и медицинаВчені створили вакцину проти наркотиків

ОбществоПорнографія руйнує ваш мозок

Здоровье и медицина​Вчені довели шкоду телевізора для немовлят

Образование и наукаВчені: Сонячна буря може знищити США

Здоровье и медицинаВчені навчилися передбачати рак за 13 років до початку захворювання

Комментарии 0

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети