Люди зможуть жити на Місяці вже в наступному десятилітті

23 июля 2015
2880 просмотров Голосов: 0 Автор:Вова Шешурак
article9779.jpg

Люди зможуть жити на Місяці вже в наступному десятилітті — до цього природний супутник готують фахівці NASA і дослідники з NexGen Space LLC.

Згідно з останніми науковим дослідженням, фахівці стверджують, що вже через п'ять-сім років на Місяці можна буде організувати перше постійно існуюче там космічне агенство, а в наступні 10-12 років — облаштувати територію для проживання перших груп людей, пише The Verge.

NASA пропонує організувати космічну лабораторію таким же чином, як пристрій МКС, побудувати екіпаж для космічного транспорту, а для облаштування територій залучати великих приватних гігантів, наприклад, SpaceX, Orbital ATK, або United Launch Alliance.

Недавно астронавти NASA вирішили відправити для вивчення «темної» сторони Місяця «трансформери», що представляють собою автономних роботів, здатних самозбиратися.

Вони являють собою «розумне» дзеркало величезної форми, що переправляє світло, яке уловлює в освітлених куточках поверхні Місяця, на її «зворотний» бік, занурену в постійну темряву.

Мі́сяць — єдиний природний супутник планети Земля. Другий за яскравістю об'єкт на земному небосхилі після Сонця і п'ятий за величиною природний супутник планет Сонячної системи. Станом на 2015 рік перший і єдиний позаземний об'єкт природного походження, на якому побувала людина. Середня відстань між центрами Землі і Місяця — 384 400 км.

Похожие статьи:

Образование и наукаМісяць може знищити великий астероїд

IT-ТехнологииПоліт на Місяць буде здійснений у 2029 році

Образование и наукаНа Місяці починають створюватись тріщини

Образование и наукаСьогодні українці зможуть побачити голубий місяць

IT-ТехнологииПутін хоче захопити місяць

Комментарии 0

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети