На Донбасі закінчилась вода

14 июля 2015
2679 просмотров Голосов: 0 Автор:Валєра Мозговий
article9643.jpg

Понад сто тисяч дітей не мають достатньої кількості безпечної питної води

Майже 1,3 мільйони дітей і дорослих зіткнулися з серйозною нестачею води через пошкоджену або зруйновану систему водопостачання, заявляють у Дитячому фонді ООН (ЮНІСЕФ) в Україні.

«Вода є однією з найбільш гострих потреб дітей і дорослих на сході України. За нашими оцінками, близько 1,3 мільйона чоловік мають обмежений доступ до безпечної питної води у постраждалих від конфлікту районах Донецької і Луганської областей», – сказала Джованна Барберис, Голова представництва ЮНІСЕФ в Україні.

Наприклад, понад 470 000 осіб, у тому числі 118 000 дітей, не мають достатньої кількості безпечної питної води на неконтрольованих урядом територіях Луганської області. Багато сімей змушені покладатися на доставку води гуманітарними організаціями або подорожувати в найближчі села, щоб отримати воду з діючих колодязів.

Місто Маріуполь, де живе 500 000 чоловік, більше не отримує воду з водоканалу Сіверський Донець-Донбас, який пошкоджений в результаті обстрілу. Місто тепер залежить від водосховища, яке швидко спустошується. Ризик захворювань, які переносяться водою, ймовірно, збільшиться, оскільки люди не можуть безпечно зберігати і транспортувати воду.

«З січня 2015 ЮНІСЕФ разом з партнерами допомогли більш ніж 550 тисячам дітей і дорослих отримати доступ до безпечної питної води в Донецькій і Луганській областях, але потрібно ще більше гуманітарної допомоги для термінового подолання кризи з водою і санітарією. Діти і сім'ї не повинні ризикувати життям для доступу до води», – підкреслила пані Барберис.

ЮНІСЕФ звернувся до донорів за допомогою, щоб надати сприяння дітям та сім'ям на Східній Україні.

Похожие статьи:

ОбществоБатько 20 років тримав дітей у неволі

Скандал​Загибель вагітної і 15 росіян при пожежі в Одесі виявилися фейком

БлаготворительностьФлеш-моб "ДІТИ ЗА МИР, ЗА ЄДИНУ КРАЇНУ"

Новости УкраиныНа борту збитого "Боінга" були громадяни 9 країн та 80 дітей

ОбществоСправжній Донбас: терорист прикривався власними дітьми

Комментарии 0

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети