На нашу планету прийшов сигнал із космосу

5 октября 2015
4125 просмотров Голосов: 0 Автор:Алекс Сільнецький
article10521.jpg

У Німеччині сигнал був зареєстрований фахівцями з Інституту аналізу даних у Нойкірхені. Як запевняє Майкл Хіпстек, який першим помітив незвичайне космічне послання, сигнал досить потужний. На думку вченого, можна припустити, що його джерело розташоване як мінімум в нашій галактиці.

У США кілька хвильових пульсацій були зафіксовані дослідниками Гавайського інституту, повідомляє FTimes. Першим їх помітив Джон Лерндом. Астрофізик запевняє, що загадкове послання з глибин космосу прийшло у вигляді радіохвилі, яка мала рівний проміжок і довжину в одну мілісекунди. За його словами, малоймовірно, що сигнал природного походження міг би бути настільки рівномірним.

В одному вчені сходяться: на створення цього сигналу був витрачений великий, порівнянний з добовим виробленням Сонця, обсяг енергії. Це одна з причин, чому явище вважається унікальним. На думку фахівців, місце створення сигналу може знаходитися в галактиці Чумацький Шлях, так як при відправці з більш віддалених місць на нього сильніше вплинув би космічний пил. Команда дослідників продовжує вивчати хвильові повідомлення, сподіваючись розшифрувати їх і більше дізнатися про відправників.

Похожие статьи:

Новости в миреМинский программист готовится к полету на Марс (Видео)

Новости в миретрансляцию с МКС запустили онлайн

IT-ТехнологииНа Землю із космосу надійшли дивні сигнали

Новости НаукиВ Луну врезался метеорит, размером в автомобиль

Комментарии 0

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети