Наступного тижня вийде доповнення до World Of Warcraft

2 августа 2015
2600 просмотров Голосов: 0 Автор:Валєра Мозговий
article9929.jpg

Нове доповнення до MMORPG World Of Warcraft анонсують вже наступного тижня, під час виставки Gamescom. Про це компанія Blizzard Entertainment оголосила на офіційному сайті гри.

Анонс відбудеться 6 серпня о 19 годині. Всі бажаючі зможуть побачити його пряму трансляцію на офіційному сайті гри.

Це доповнення стане шостим за всю історію Світу Warcraft. Раніше популярна MMORPG отримала Burning Crusade (2007), Гнів Короля-Ліча (2008), Катаклізм (2010), Тумани Pandaria (2012) та польові командири Дренора (2014).

Сюрпризом такий анонс стати не повинен — ще в 2013 році, до релізу Warlords Дренора, співробітники говорили Blizzard, що таке доповнення вже знаходиться в розробці. «Постійні контентні поновлення неймовірно важливі для того, щоб Світ Warcraft залишався популярним. І великі доповнення — відмінна можливість для цього », — сказав тоді генеральний директор компанії Майк Морхайм (Mike Морхейм).

Нагадаємо, World of Warcraft (WoW; укр. Світ Військового Ремесла) — багатокористувацька рольова онлайн-гра, розроблена компанією Blizzard Entertainment. Це четверта гра в серії «Warcraft», не враховуючи доповнень та відхиленої Warcraft Adventures: Lord of the Clans. Події ігор серії Warcraft відбуваються у фентезійному Всесвіті Warcraft, що вперше з'явився у грі Warcraft: Orcs & Humans у 1994 році. Події у грі World of Warcraft відбуваються через п'ять років після подій, на яких закінчилась Warcraft III: The Frozen Throne.

Похожие статьи:

Образование и наукаКаждая ваша статья на сайте может и должна давать трафик!

Новости ОбществаІнформаційні війська України

Новости УкраиныУряд пропонує закривати сайти за заявою будь-якої людини

Новости Общества​«Слава Україні!» - опублікували хакери з України на офсайті Держдуми РФ (Скріншот)

ОбществоСайт Vremya.eu закликає вас зберігати спокій

Теги: сайт, гра, wow
Комментарии 0

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети