Оствиця, навіщо українцям окультизм князів Любомирських?

29 августа 2020
19932 просмотра Голосов: 0 Автор:Roksolan
article19601.jpg

Діяльність п'ятої колони в Україні нині набуває особливих, витончених, гібридних форм. Вона ввійшла в сферу культури і підміняє все українське на блудливе і чуже, нищачи у такий спосіб український дух, історичну пам'ять народу, його давній світогляд.

Так нині у Рівному музей-реконструкцію на березі озера Басів Кут, чудернацьку імітацію під варяжсько-вікінговську старовину (а такої старовини на історичній Волині ніколи не було), назвали "Оствиця". Кажуть, що це друга назва місцевої річки Устя, хоча це абсолютна вигадка.

Та і чому її так вперто пропагують при прямій підтримці влади?

Відповідь виявляється дуже простою і зрозумілою.

 

Оствиця, навіщо українцям окультизм князів Любомирських?

 

"Оствиця" — це назва окультного місця зі спорудою у формі каплиці на честь Одина. Така існувала в Рівному 18-19 століттях на штучному острові поряд з палацом зрадливих до православного світогляду князів Любомирських, прихильників масонства, далеких потомків князів Острозьких, які з середини 17 століття почали захоплюватись окультизмом, чорною магією та прислужували королівській владі Польщі, а далі царскій владі з Петербурга.

На Оствиці, коло замку, ополячені князі, як прихильники таємних мес та ритуалів, як україноненавистники, поклонялись своєму кумиру — скандинавському чорному магу і завойовнику Одину.

Саме тому Одину, який мав магічний спис Гунгнір (нині назва "увіковічена" в рівненському драккарі), і яким, з особливою жорстокістю, вбивав далеких предків європейців та далеких предків слов'ян!

Нині ж Один (він же Вотан, Водан, Одін) є найповажнішим кумиром поборників "русской идеи" і "русского мира", як засновник ідеології одинізму та яхветизму (варяжства), історичною формою якого є московство, що переросло у ХХІ столітті в "русский мир" (https://vremya.eu/stati/obrazovanie-i-nauka/odin-zm-jahvetizm-antiduhovn-sistemi-osn.html).

Крайня агрессія Одина, широке володіння ним чорною магією, особливий статус темного бога Вальгалли (антисвіту), стали чи не головним фактором поклоніння йому окультистів усіх мастей та країн, та особливо нашого північно-східного сусіда.

Нині Один є чи не основним героєм в усіх псевдослов'янських течіях, течіях "древнерусского" (варяжського) історичного реконструкторства, для яких "підгрунтям" є "узаконені" Москвою кириличні фальсифікати "древнерусских" літописів (https://vremya.eu/stati/obrazovanie-i-nauka/psevdoslov-jan-zm-otruta-v-obgortc-mosko.html).

Ті фальсифікати, що їх ліпила Москва у 15-16 столітті, а далі "виправляв" Петербург у 18-19 століттях, і які за наказом царя об'єднав у історичний трактат масон і царедворець Кара Мурза (Карамзін), з метою остаточного імперського возвеличення (https://vremya.eu/stati/obrazovanie-i-nauka/drevnerusskie-letopisi-i-gibridnaja-voin.html).

То кому так кортить, щоб у Рівному знову постала ця антислов'янська, антиукраїнська, окультна, одинська назва — "Оствиця"?!

На догоду кому і чому все це вчиняється на землях де народилось слов'янство і де є його православна сакральна серцевина? Невже посліпли від облуди?

Та і чому у регіон з-за кордонів України зачастили потомки Любомирських? Чи не під впливом ідеологів Кремля та їх союзників у Європі?

І найцікавіше… Чому місцева влада сприяє поширенню дивних та незрозумілих українцям окультних назв та ідеологічно ворожих символів?

Навіщо це їй?

 

Читайте статтю "Гібридність «русского мира» та історичні реконструкції в Україні" щоб знайти свої відповіді - https://vremya.eu/stati/obrazovanie-i-nauka/g-bridn-ataki-russkogo-mira-ta-storichn-.html

 

По матеріалах з інтернету

Похожие статьи:

Образование и наукаЗагадки славянского прошлого: Артания-Дулибия-Рось-Украина

Образование и наукаПсевдослов`янізм - отрута в обгортці московського лукавства

Образование и наукаВойны против славянского мировоззрения

Образование и наукаГібридність «русского мира» та історичні реконструкції в Україні

Образование и наукаОдинізм і яхветизм - антидуховні системи, основа гібридних воєн

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk