Шимпанзе люблять алкоголь

20 июля 2015
2400 просмотров Голосов: 0 Автор:Валєра Мозговий
article9730.jpg

Японські вчені прийшли до висновку, що шимпанзе можуть розпізнавати обличчя з тією ж швидкістю, що і люди. Крім цього, мавпам складно з розумінням перевернутого чи викривленого зображення.

Як пише Planet Today, вчені з університету Кіото показували приматам різні картинки, на яких були зображені мавпячі і людські обличчя. Виявилося, що шимпанзе однаково швидко розрізняли обидва види зображень.

За даними вчених, шимпанзе сприймають особу як єдине ціле і насилу розуміють, що зображено на знімку з перевернутою особою або іменним становищем носа або очей. Але примати досить швидко могли відшукати серед знімків кольорове зображення банана.

Вчені зараз займаються питанням, як саме у шимпанзе зароджується здатність до розпізнавання осіб. На тлі цього, напрошується висновок, що шимпанзе — наші дуже близькі родичі, пише видання.

З 1995 по 2012 рік вчені вивчали зграю диких шимпанзе в Гвінеї. Місцеві жителі збирають пальмовий сік в відерця допомогою надрізів на деревах. Скупчившись, сік починає бродити, і фортеця отриманого продукту досягає майже семи відсотків.

Було відмічено, що шимпанзе п'ють перебродивший сік, використовуючи для цього чашки з складеного листя. Було зафіксовано безліч випадків вживання мавпами пальмового вина, при цьому тварини не демонстрували ознак алкогольного сп'яніння.

Вчені застерігають від висновків про те, що мавпи пили пальмове вино заради алкоголю, так як воно має високу концентрацію сахарози, глюкози і необхідних організмам приматів мікроелементів. Дослідження лише підтверджує здатність мавп засвоювати етиловий спирт.

Похожие статьи:

Здоровье и медицинаЯк позбутись нежитю

IT-ТехнологииFacebook незабаром зможе ще більше "порозумнішати"

Здоровье и медицинаУряд занадто повільно бореться з наркоманією

ОбществоЧому ми працюємо там, де нам некомфортно?

Бизнес-технологииЯк швидко стати мільйонером

Комментарии 0

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети